dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

1 200 100 zł109 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Galerii handlowej "M1" please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to sześć 5-piętrowych budynków (I etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

743 808 zł58 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Bieżanów,Kraków

510 000 zł36 m² 14 346 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci % Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35,5 m2, znajdujące się w budynku w stanie deweloperskim przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego, o planowanym terminie oddania na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

904 995 zł60 m² 15 210 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 59,50 m2 piętro: 2 cena: 904 995 pln inwestycja Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

943 690 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 542 920 zł90 m² 17 120,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze przy ul. Wiosenna 6a Rynek pierwotny Do sprzedaży mam inne mieszkania w tej inwestycji. Na sprzedaż mieszkanie 90,12m2 Układ mieszkania : - 3 sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Podwawelskie,Kraków

955 499 zł53 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze przy ul. Rydlówka Rynek pierwotny Do sprzedaży mam inne mieszkania w tej inwestycji. Na sprzedaż mieszkanie 52,79 m2 Układ mieszkania : - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

919 350 zł67 m² 13 721,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 4-pokojowe 66,58 m2 - Kraków Prądnik Biały Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

656 820 zł41 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 119 900 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 4 pokoje, 124,7 m2 + ogród 143,11 m2 + garaż - połowa domu bliźniaczego - Kraków Wola Justowska Położone w kameralnym osiedlu domów. Okolica pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

826 100 zł55 m² 15 020 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

607 000 zł32 m² 18 676,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Cena promocyjna: 607.000 zł Oszczędzasz aż 55.000 zł! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone niedaleko przystanku, sklepów, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

735 000 zł54 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji w tym układzie 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

916 430 zł56 m² 16 220 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

899 480 zł56 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

909 000 zł61 m² 14 975,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez prowizji w stanie deweloperskim. Oferuje jednak możliwość kompleksowego wykończenia pod klucz zgodnie z przygotowanym projektem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

681 000 zł37 m² 18 621,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 36,57 m2 z balkonem w dzielnicy Podgórze w Krakowie Mieszkanie na zielonym, dobrze zagospodarowanym osiedlu. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

935 000 zł64 m² 14 609,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania. 2 mieszkania -całość 63,51m2 w cenie 936 138 zł Mieszkanie można podzielić na 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 319 186 zł108 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 5 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 4x - Łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

819 540 zł49 m² 16 856 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna tylko do 28 Stycznia! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

802 000 zł54 m² 14 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży piękne mieszkanie 54m2 z dużym balkonem 13m2 w nowoczesnej inwestycji z szybkim dojazdem do centrum Krakowa i uczelni. Mieszkanie położone w centrum Krowodrzy 3-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Bieżanów,Kraków

590 000 zł43 m² 13 866 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, znajdujące się w budynku w stanie deweloperskim przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego, o planowanym terminie oddania na II kwartał 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

788 100 zł46 m² 17 199,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

607 000 zł35 m² 17 342,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania. Komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

707 000 zł36 m² 19 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania. Komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

834 756 zł54 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3-pokojowe mieszkanie 53,51 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

869 000 zł55 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie o ekspozycji zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

633 549 zł36 m² 17 711,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Oferta Promocyjna Styczeń Regularna Cena Mieszkania 735 708 zł Oszczędzasz 102 159 zł! w cenie mieszkania : - Pakiet Smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

538 000 zł36 m² 14 861,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,17m2 w cenie 535.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

631 314 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc Prowizja 0 % Jeżeli interesują Państwa inne oferty z rynku wtórnego, jak i pierwotnego zapraszamy do kontaktu. W tej inwestycji posiadamy również inne mieszkania. |R|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

550 000 zł41 m² 13 490,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż mieszkania na zasadzie cesji. Mieszkanie dwupokojowe , w stanie deweloperskim o powierzchni 40,77m2, ul. Stefana Banacha , Górka Narodowa. Budynek w inwestycji Banacha II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe 42 m2 Kraków Prądnik Biały Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu. Zielona okolica, w pobliżu lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 149 000 zł84 m² 13 600,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Promocja - oszczędzasz 112 230 zł Cena katalogowa mieszkania 1 261 239 zł Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Krowodrza,Kraków

987 700 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez podatku pcc. Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 56,44 M2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji U Przybyszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł69 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie gotowe do odbioru mieszczące się na 6 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

610 000 zł32 m² 19 303,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do przedaży atrakcyjny apartament .31,6m2 z ogródkiem 24,5 m2 w zielonych Bronowicach Zakup od dewelopera - bez PCC! , Bez prowizji! Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym 16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

935 877 zł60 m² 15 642,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 6 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

626 780 zł38 m² 16 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

654 000 zł38 m² 17 133,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - mieszkanie 38,17 m2 Stara cena: 723 600 zł Cena promocyjna: 644.600 zł Oszczędzasz aż 79.000 zł. Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

718 000 zł42 m² 17 193,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Dwupokojowe mieszkanie 41,76 m2 + balkon w krakowskich Bronowicach Mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku (w budynku znajduje się tylko 29.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij