dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

977 170 zł52 m² 18 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję - ponad 200 kompaktowych mieszkań tuż nad malowniczą Wisłą w sercu Starego Podgórza. Ten urokliwy zakątek łączy w sobie spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

604 256 zł33 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 2 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1 km od Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola Duchacka,Kraków

670 280 zł36 m² 18 363,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 36,50 m2 (C10-6-18) na 6 piętrze z balkonem z ekspozycją zachodnią. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 062 081 zł86 m² 12 334 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Duchacka,Kraków

1 000 017 zł69 m² 14 522,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 68,86 m2 (C8212) na 2 piętrze z dużym balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

727 372 zł47 m² 15 326 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 2 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1 km od Osiedla znajduje się aż 15 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

964 082 zł64 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C48) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

597 480 zł39 m² 15 320 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż 39 m2 Układ mieszkania : - sypialnia - salon z aneksem - przedpokój - łazienka Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

688 860 zł43 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie może wyglądać tak, jak na zdjęciu! Nie pobieramy prowizji! Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż 43 m2 Układ mieszkania : - sypialnia - salon z aneksem - przedpokój - łazienka Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 149 000 zł82 m² 14 002 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

650 613 zł36 m² 17 844,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament 2 A 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

840 445 zł49 m² 17 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Apartament 2 A 4 01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

628 000 zł43 m² 14 741,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,56m2 z wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nad Zalewem

Wola Justowska,Kraków

2 240 000 zł143 m² 15 698,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nad Zalewem Residence to kameralna inwestycja zlokalizowana w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. Projekt zakłada budowę zaledwie trzech budynków dwu-lokalowych. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

527 720 zł32 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

834 844 zł74 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze dziesięciokondygnacyjnego budynku przy ul. Pachońskiego w Krakowie. Zakup z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dębniki,Kraków

832 304 zł47 m² 17 830 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (28) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

796 880 zł57 m² 14 061,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie gotowe do odbioru 1q2024 3 pokoje 56,67 m2 w kameralnej inwestycji - Salon z aneksem kuchennym 19,38 m2 - 1 Sypialnia 11,06 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

629 028 zł36 m² 17 252,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja | 36,46m | 2 pokoje | ul. Rydlówka Nowa inwestycja, oddanie już w 3 kwartale 2024r. W cenie: mieszkanie, smart home Premium, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

771 592 zł45 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/150) w Bronowicach o powierzchni 44,86 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rysiewicza

Prądnik Biały,Kraków

900 000 zł88 m² 10 172,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To przestronne mieszkanie zlokalizowane jest n I i II piętrze kameralnego, 3 kondygnacyjnego budynku. Przynależy do niego balkon oraz miejsce parkingowe. Białoprądnicki Zakątek to kieszonkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 049 716 zł61 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/160) w Bronowicach o powierzchni 61,03 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mateczny,Kraków

690 000 zł36 m² 19 289,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń po cenę | 35,77m | 2 pokoje | ul. Rydlówka Nowa inwestycja, oddanie już w 3 kwartale 2024r. W cenie: mieszkanie, smart home Premium, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

918 480 zł53 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w zielonej części Bronowic. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

747 746 zł55 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 54,58 m2 nr 35 znajdujący się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

733 200 zł47 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

788 104 zł46 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w zielonej części Bronowic. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

816 702 zł52 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 114 290 zł124 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży prestiżowy dom w kameralnej inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Stare Miasto,Kraków

442 108 zł20 m² 21 832,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ul. Żelaznej Do sprzedaży mam inne mieszkania w tej inwestycji. Na sprzedaż mieszkanie 20,25m2 Układ mieszkania : - aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

670 000 zł42 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English below Na sprzedaż nowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Papierni Prądnickich w inwestycji Osiedle Mieszkaniowe Górka Narodowa Możliwość wykończenia i wyposażenia mieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

902 475 zł67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 121 187 zł64 m² 17 590 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje ze słonecznym salonem 63,74m oddanie 09.2024 Bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji 0%PCC Mieszkanie w prestiżowej inwestycji - ul. Rydlówka c27 Powierzchnia: 63,74m Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 263 742 zł70 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 69,82 m2 z przynależnym balkonem. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

969 000 zł69 m² 14 072 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Teraz W promocji 969 000 pln - zapytaj o cenę miejsca postojowego w garażu - też jest atrakcyjna 4 pokoje | 68.86m | blisko Bonarki | GOTOWE | Nowoczesne osiedle w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

693 938 zł36 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze przy ul. Rydlówka Rynek pierwotny Do sprzedaży mam inne mieszkania w tej inwestycji. Na sprzedaż mieszkanie 35,77 m2 Układ mieszkania : - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 910 000 zł146 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Wiślanych Tarasach - Bezpośrednio od Dewelopera Wiślane Tarasy, usytuowane między ulicami Grzegórzecką a Stachowskiego, tuż przy malowniczych Bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

1 599 000 zł121 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

750 780 zł48 m² 15 480 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

838 000 zł72 m² 11 664,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji Zielona Polana przy ul. Pylnej. Projekt zakłada budowę 4 budynków. Łącznie 10 mieszkań o metrażach od 72-116m2 Niniejsza oferta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij