dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej zabudowie - Prądnik Biały - ul. Łokietka inwestycja ukończona Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalna przestrzeń użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

917 868 zł62 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

952 820 zł61 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

882 260 zł49 m² 18 146 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Apartament 2 A 4 01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 156 910 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w zielonej części Bronowic. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 199 000 zł85 m² 14 174,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,59 m2 (C603) na parterze z ogródkiem (24,17 m2) od południa. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

982 810 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w Dzielnicy Podgórze Duchackie. Zakup bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

646 352 zł32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48m2 z rynku pierwotnego (do wykończenia) blisko Ronda Matecznego, ul. Rydlówka; układ: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 187 355 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (255) w Bronowicach o powierzchni 60,89 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 016 300 zł103 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/240) w Bronowicach o powierzchni 103,40 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 481 000 zł85 m² 17 499,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zewnętrzne biuro dewelopera przedsprzedaż inwestycji planowany termin oddania do użytkowania 3q 2024 Nowo powstała inwestycja znajduję się przy ulicy Hamernia, w dzielnicy Wola Justowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

675 480 zł39 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

840 344 zł62 m² 13 597,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 61,8 m2 w stanie deweloperskim w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

555 555 zł38 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50m2 w stanie deweloperskim, znajdujące się na parterze 4-ro piętrowego bloku; układ: przedpokój, garderoba, pokój z Aneksem Kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 111 111 zł62 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe narożne mieszkanie o powierzchni 62,50m2 w stanie deweloperskim, znajdujące się na 4-m piętrze 4-ro piętrowego bloku; układ: przedpokój, salon z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 319 186 zł108 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

944 680 zł56 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

918 300 zł54 m² 17 164,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Oferuję do zakupu mieszkania od 25,37 m2 do 62,75 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ulicy Rydlówka. Termin realizacji 4q 2024 doskonała lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 015 215 zł58 m² 17 540 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera Brak Podatku pcc oraz Prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament A 93 zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji, ulicy Rydlówka w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

929 000 zł69 m² 13 491,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center zakup bez prowizji I pcc gotowe do odbioru! Inwestycja Stylowa inwestycja o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

1 034 072 zł63 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

820 692 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w stanie deweloperskim, znajdujące się na 1-m piętrze 4-ro piętrowego bloku; układ: przedpokój, salon z Aneksem Kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

775 030 zł48 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 536 000 zł83 m² 18 492,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

927 730 zł56 m² 16 420 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

999 000 zł69 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 68,82 m2 (C816) na 4 piętrze z dużym balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul. Stanisław Przybyszewskiego. Mieszkanie o powierzchni 81,52 Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabczaka

Górka Narodowa,Kraków

843 333 zł77 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja trwa do końca kwietnia Cena po zakończeniu promocji: 11 800zł/m2, 912 966zł. Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

836 325 zł47 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji realizowanej przy Parku Lotników Bez podatku pcc, bez prowizji | W ofercie posiadamy również inne mieszkania | Termin realizacji: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 194 828 zł59 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - Bez prowizji 0% Prezentujemy do zakupu mieszkanie (a0301) położone w dzielnicy zabłocie na 3 piętrze, o powierzchni 58,57 m2 z balkonem 3,93 m2. Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

753 798 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal użytkowy w nowej inwestycji zlokalizowanej na wschodzie Krakowa, w dzielnicy Płaszów. Do lokalu użytkowego doliczany jest podatek vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 481 000 zł85 m² 17 499,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 272 461 zł85 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 84,62 m2 (C6-3-12) na 3 piętrze z dwoma balkonami z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

752 500 zł40 m² 18 883,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Nowa Huta,Kraków

440 180 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku zakup od dewelopera Prezentujemy do zakupu mieszkanie (M27), które będzie zlokalizowane na drugim piętrze nowopowstającego budynku położonego w dzielnicy Nowa Huta - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

872 000 zł49 m² 17 935 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

619 000 zł58 m² 10 624,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie,okazyjna cena tuż obok Krakowa Ta nieruchomość doskonale nadaje się dla osób poszukujących spokoju i ciszy ale w miejscu, które jednocześnie jest dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola Justowska,Kraków

711 280 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru 41,84 m2 w kameralnym, dwupiętrowym budynku o podwyższonym standardzie wykończenia, na styku Bronowic i Woli Justowskiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dębniki,Kraków

899 455 zł58 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C861) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie.