dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

779 135 zł40 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone w dzielnicy zabłocie na 7 ostatnim piętrze z balkonem. Mieszkanie 2 pokojowe 39,55 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

923 258 zł65 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie w gotowym do oodbioru etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny 21.85m2 - Kuchnia - Sypialnia 13.56m2 - Łazienka 4.59 - Sypialnia 9.74m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Ustroniu

Dębniki,Kraków

2 290 281 zł120 m² 19 085,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Starych Dębnikach Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

938 713 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

525 000 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy do zakupu wykończone mieszkanie pod klucz w Bronowicach o powierzchni 45,04 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

999 000 zł71 m² 14 080,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 71m2 w Nowym Budynku oddanym do użytkowania/ Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

876 120 zł60 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

884 352 zł63 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żółkiewskiego

Grzegórzki,Kraków

876 392 zł48 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 7 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -garderoba Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł69 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 5 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

771 400 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na II piętrze w czterokondygnacyjnym , nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

619 000 zł41 m² 15 097,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, sprzedam nowe mieszkanie w Krakowie ul. Jerzmanowskiego. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Łęg,Kraków

696 000 zł50 m² 13 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, sprzedam nowe mieszkanie w Krakowie ul. Centralna Czyżyny. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Grzegórzki,Kraków

3 168 900 zł91 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: gotowe Wyjątkowy apartament, usytuowany na 8. piętrze, z imponującymi przeszkleniami oraz widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stojałowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel., Krystyna tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania z własnym ogródkiem w nowym apartamencie, to ta alternatywa jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Huta,Kraków

535 920 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy do zakupu mieszkanie, które będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze nowopowstającego budynku położonego w dzielnicy Nowa Huta - ul. Szymańskiego. Termin realizacji inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

880 000 zł54 m² 16 206,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! szybki termin odbioru! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koletek

Stare Miasto,Kraków

1 099 280 zł42 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42.28 m2 w unikatowej inwestycji przy Wawelu. Budynek to odrestaurowana kamienica z XIX wieku, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

952 000 zł56 m² 17 153,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Możliwość wykończenia pod klucz! gotowe do odbioru - oddane do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnolii

Ruczaj,Kraków

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez Podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży ustawny, 3 pokojowy, przestronny i świetnie doświetlony apartament na Krakowskim osiedlu Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

917 865 zł78 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - osiedle Piastów w Krakowie. To unikalna okazja na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

765 890 zł55 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w Bronowicach Wielkich. Samo mieszkanie ma powierzchnię 55,10 m2 - mamy tu pokój z aneksem, dwie sypialnie, łazienkę oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

1 100 000 zł40 m² 27 424,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji nowe, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd i klimatyzacje. Funkcjonalne wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 173 975 zł71 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji zlokalizowanej w szybko rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Prądnik Czerwony. Nieruchomość: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 024 491 zł125 m² 16 205 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji gotowe do użytkowania Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w zabudowie bliźniaczej (d6a) w dzielnicy Wola Justowska o powierzchni 124,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł69 m² 14 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów oraz dodatkowe rabaty ( szczegóły na spotkaniu) m16 -nowa promocyjna cena- do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stojałowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel., Krystyna tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania z tarasem i własnym ogrodem w nowym apartamencie, to ta alternatywa jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł57 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów m4 -nowa promocyjna cena-ostatnie mieszk. z ogródkiem Do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji gotowe do odbioru i wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnolii

Ruczaj,Kraków

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez Podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 3 pokojowy apartament na Krakowskim Ruczaju. Kameralny, czterokondygnacyjny blok posiada tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

878 000 zł54 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Czyżyny,Kraków

440 180 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 33,86 m2, mieszczące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

647 112 zł27 m² 23 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Przytulna kawalerka z balkonem, dla osób ceniących sobie niezależność. Mieszkanie znajduje się w centrum tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Kraków

1 380 510 zł51 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.1 m2 w unikatowej inwestycji przy Wawelu. Budynek to odrestaurowana kamienica z XIX wieku, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Wola Justowska,Kraków

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Bronowicach! Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić doświetlone i rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koletek

Stare Miasto,Kraków

2 364 791 zł79 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79 m2 w unikatowej inwestycji przy Wiśle z bezpośrednim widokiem na Wawel! Budynek to odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

990 000 zł61 m² 16 229,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi bonusami tylko dla naszych klientów ;-) kraków, ok. Wrocławska centrum dostępne metraże: 27.49 - 72.34 m2 LICZBA MIESZKAŃ: 164 lokal 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Kraków

3 522 220 zł118 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zepół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 117.8 m2 w unikatowej inwestycji przy Wiśle, z bezpośrednim widokiem na Wawel! Budynek to odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

737 646 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w Bronowicach Wielkich. Samo mieszkanie ma powierzchnię 50,18 m2 - mamy tu pokój z aneksem, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania.