dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 603 928 zł87 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z bezpośrednim widokiem na Park! Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru inwestycja Zachwycający widok i olśniewające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

776 286 zł64 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

505 270 zł35 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 511 754 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z Tarasem w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym. Osiedle z własnym Parkiem! Powierzchnia mieszkania 101,46 m Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

650 916 zł44 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

556 900 zł40 m² 13 855,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich południowych 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 877 208 zł92 m² 20 397,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z bezpośrednim widokiem na Park! Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru - Podwyższony standard deweloperski - Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Wola Duchacka,Kraków

958 920 zł72 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

- na sprzedaż ustawne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - Usytuowanie mieszkania na ostatnim piętrze pozwala cieszyć się nie przysłoniętym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 223 640 zł97 m² 23 014,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

647 292 zł39 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

682 100 zł52 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 3 pokoi, z ogrodem. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

795 180 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fedkowicza

Czerwone Maki,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie Czerwone Maki / Federowicza Zdjęcia przedstawiają wizualizację Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna architektura, filtry antysmogowe, tereny zielone - lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

568 758 zł43 m² 13 153,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

634 085 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

550 000 zł42 m² 12 951,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

556 900 zł40 m² 13 855,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 015 920 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronny apartament w wyjątkowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard i zagospodarowanie części wspólnych bez prowizji i podatku pcc - Mnóstwo zieleni - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

527 000 zł37 m² 14 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

582 000 zł41 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grzegórzki,Kraków

1 893 001 zł84 m² 22 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna zielona enklawa spokoju w centrum tętniącego życiem mieście. Szeroko rozbudowana sieć komunikacyjna (autobusy, tramwaje) ułatwi nam szybki dojazd w każdy zakątek Krakowa. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

1 012 690 zł60 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela mieszkanie o powierzchni 59,57m2 zlokalizowane na wysokim parterze w bloku 5 piętrowym z windą przy ul. Reduta 26 C (prądnik Czerwony).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

549 353 zł37 m² 14 899,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 36,87 m 2 mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

837 605 zł65 m² 12 886,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 4 pokoi Z bardzo dużym balkonem oraz 2 łazienkami. Najniższe ceny tylko u w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

682 358 zł53 m² 12 874,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

568 758 zł43 m² 13 153,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

646 247 zł57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

568 758 zł44 m² 15 049,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 63,12 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

889 295 zł77 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 77,33 m z loggią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 898 723 zł99 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie w kameralnej, klimatycznej inwestycji. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. oraz podatku pcc. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

582 000 zł41 m² 13 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

551 199 zł38 m² 14 505,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Płaszów,Kraków

552 730 zł36 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - oferta na wyłączność! kraków - podgórze ul. Lasówka | ok. UL. Myśliwskiej bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

647 292 zł39 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja oraz podatku pcc Termin oddania II kwartał 2026 W ofercie dostępne mieszkania o innych metrażach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

853 000 zł67 m² 12 731,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji W tym metrażu 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na wszystkie strony świata o powierzchni 67m2 w cenie 853 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

659 462 zł39 m² 17 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

871 690 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

852 544 zł48 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025