dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 323 ogłoszenia

3 323 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Papierni Prądnickich w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, składa się z: - przedpokoju (5,09 m2), - salonu z aneksem kuchennym (16,86 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkania od 635 000 zł do 685 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:55 - 117 m²

Mieszkania położone w miejscowości Krzyszkowice Lokalizacja 4 km od Zakopianki, 20 km do granic Krakowa, 8 km do Myślenic, przystanek komunikacji - 50 m od nieruchomości. W najbliższej

Szczegóły inwestycji

Badurskiego 7

Badurskiego 7,Kraków

Mieszkania od 646 290 zł do 1 391 348 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:38,70 - 94,01 m²

Badurskiego 7 to adres, który łączy ciszę zielonych alejek z pulsującym rytmem miasta. Projekt obejmuje 24 apartamenty, od 38 do 94 m2, każdy apartament w inwestycji został zaprojektowany.

Szczegóły inwestycji

759 000 zł49,96 m² 15 192,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 759 000 zł Powierzchnia: 49,96 m2 Piętro: 1/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Strzelców 28

Strzelców 28,Kraków

Mieszkania od 499 000 zł do 1 534 506 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:27,34 - 88,19 m²

Inwestycja deweloperska będzie polegała na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z częścią handlowo-usługową oraz garażami podziemnymi pod tymi budynki wraz z całym.

Szczegóły inwestycji

Mieszkaj w Mieście - Ogrody Glogera

Zygmunta Glogera 2,Kraków

Mieszkania od 560 000 zł do 1 540 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:32 - 101 m²

Mieszkaj w mieście - Ogrody Glogera - poznaj inwestycję inwestycja jest już zrealizowana I gotowa do zamieszkania! Ogrody Glogera to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły inwestycji

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Osiedle za Dworem

Za Dworem,Michałowice

Mieszkania od 769 000 zł do 949 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:75,62 - 75,62 m²

Osiedle za Dworem to inwestycja położona w Michałowicach przy ul. Za Dworem. Obejmuje ona 8 lokali mieszkalnych (IV etap), w 4 domach dwulokalowych, każdy o powierzchni 75,62 m2. Ul. Za.

Szczegóły inwestycji

Podgórki Tynieckie

Podgórki Tynieckie,Kraków

Mieszkania od 470 084 zł do 885 360 zł

 

Termin realizacji:grudzień 2027

 

Metraże:37,91 - 73,78 m²

Inwestycja przy ul. Podgórki Tynieckie położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, skomunikowana jest z centrum Krakowa liniami autobusowymi numer 213, 223, 253, 263, 283, 733, 903.

Szczegóły inwestycji

1 640 113 zł54,78 m² 29 940 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

Marcova Connect

Marcowa 15,Kraków

Mieszkania od 497 781 zł do 1 452 493 zł

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

 

Metraże:29,11 - 97,37 m²

Marcova Connect nowoczesna przestrzeń do życia w Krakowie Marcova Connect to starannie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Krakowie przy ul. Marcowej 15, w dzielnicy.

Szczegóły inwestycji

Wzgórze Krzemionki

Jerozolimska 4,Kraków

Mieszkania od 703 652 zł do 1 996 848 zł

 

Stan inwestycji:zrealizowana

 

Metraże:40,91 - 118,86 m²

Wzgórze Krzemionki II - poznaj inwestycję Inwestycja Wzgórze Krzemionki, zlokalizowana przy ulicy Jerozolimskiej 4 w Krakowie oferuje doskonałe połączenie bliskości centrum miasta i terenów.

Szczegóły inwestycji

862 316 zł82,58 m² 10 442,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 82,58 m , zlokalizowane na 2 i 3 piętrach w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa. Mieszkanie: 1 piętro: -.

Szczegóły ogłoszenia

Łepkowskiego 11

Łepkowskiego 11,Kraków

Mieszkania od 688 960 zł do 1 125 561 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:43,06 - 70,79 m²

Projekt ponadczasowy Realizując poszczególne inwestycje na terenie Krakowa, dokładamy wszelkich starań, by były one syntezą niezrównanej tradycji tego miasta z technologicznymi nowinkami, które.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty Bogucka 10

Bogucka 10,Wieliczka

Mieszkania od 829 000 zł do 829 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:67,33 - 67,33 m²

Nowe mieszkanie wykończone przez dewelopera pod klucz, bez podatku pcc. _________________________________ Kameralne Osiedle Apartamentów Bogucka 10 zlokalizowane jest w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły inwestycji

863 040 zł107,88 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 108 m położone na parterze i 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku dwulokalowym w inwestycji Nałkowskiej 14. Idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Piasta Park VI

Osiedle Piastów 63,Kraków

Mieszkania od 641 034 zł do 946 960 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:39,57 - 71,45 m²

Spokojne oblicze miasta Poranny jogging po parkowych alejkach, rodzinny spacer, zakupy na pobliskim targu, a może aromatyczna kawa na tarasie z widokiem na pobliskie tereny zielone? Brzmi jak.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty Gdyńska

Gdyńska 25,Kraków

Mieszkania od 595 283 zł do 1 090 084 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

 

Metraże:37,70 - 73,17 m²

Apartamenty Gdyńska to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy położony w północnej, zielonej części Krakowa. W pięciu kameralnych segmentach zaprojektowano 96 mieszkań o powierzchniach od 38.

Szczegóły inwestycji

559 000 zł25 m² 22 360 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowy produkt inwestycyjny klasy premium wysoka stopa zwrotu Nie każda kawalerka jest inwestycją. Ta została do inwestycji wręcz stworzona. Więcej informacji: renata tel. 780*771*848 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Arka Nova

Graniczna,Skawina

Mieszkania od 766 785 zł do 766 785 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:92,95 - 92,95 m²

Inwestycja arka nova to nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec zlokalizowany w Krakowie Skawinie na granicy dwóch miast, przy ul. Granicznej. Mieszkania W tym energooszczędnym budynku.

Szczegóły inwestycji

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 301 975 zł95 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z możliwością antresoli 33 M2 przy podołodze (antresola W opcji za dodatkową kwotę) - sufit katedralny W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł37,89 m² 19 662,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie wyposażone jest w funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

584 145 zł36,17 m² 16 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe! Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2 położone na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

960 955 zł56,71 m² 16 945,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocje w maju nawet do 150.000zł Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej oferty na wybrane mieszkanie! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56m2 położone na 3 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł112,73 m² 8 515,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax oraz podatku pcc Sidzina - komfortowy apartament 5 pokojowy o pow. 112,73 m2, z ogródkiem o pow. ok. 106 m2 (dostępne także inne opcje).

Szczegóły ogłoszenia

526 395 zł34,77 m² 15 139,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 1- oraz.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł55,02 m² 14 249,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle z mieszkaniami gotowymi do odbioru. Przyjdź, wybierz i zamieszkaj. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, ergonomii przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł82,77 m² 13 893,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 37 m2 do 129 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

514 200 zł34,74 m² 14 801,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 72 000 zł komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł32,73 m² 28 353,19 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe studio premium 33 m - Centrum Krakowa, stare Miasto *zdęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, luksusowo wykończony apartament typu studio o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

703 518 zł45,76 m² 15 374,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

823 297 zł59,23 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł39,16 m² 18 615,93 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39,16 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Lokal mieszkalny jest gotowy do odbioru na już! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

579 462 zł56,81 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Pełna infrastruktura Bezpośrednio obok budynków znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, centrum Sportu i Kultury Sidzina, ogródek jordanowski, boiska, dentysta oraz gabinet lekarza.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł51,27 m² 15 601,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku w inwestycji Nowa Pszczelna przy ul. Pszczelnej 38 w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł89,23 m² 20 396,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament 4-pokojowy | 89,23 m | lindego2 | Krowodrza, kraków Miasto w zasięgu ręki. Natura tuż obok. Komfort przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

734 719 zł49,31 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.