dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ojcowska

Bronowice Wielkie,Kraków

354 076 zł56 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie na nowym osiedlu z pozwoleniem na użytkowanie. 55,76 m2 powierzchni, drugie z trzech pięter. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Ekspozycja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dębniki

Dębniki,Kraków

339 000 zł45 m² 7 555,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji - urokliwej części Dębnik Mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44m2 położone na 1 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

273 520 zł52 m² 5 260 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Annderson Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie składające się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Całość o powierzchni 52,0 mkw. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

373 000 zł60 m² 6 198,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kup bez płacenia prowizji - Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa Sprzedający Prądnik Biały Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,18 m2 położone na parterze kameralnego 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kobierzyn

Kobierzyn,Kraków

751 513 zł95 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania developerskie mieszkanie! Pow. 94,53m2 3 pokoje 6 piętro taras Cena: 751 513,50 tys. zł / 7 950, 00 zł / m2 Nie pobieramy prowizji od

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemaszki

Krowodrza,Kraków

526 600 zł76 m² 6 954,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Krowodrza - nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji Dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 położone na 5 piętrze budynku z 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

248 700 zł35 m² 7 035,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji Sprzedaż bez prowizji oraz 2% pcc Krowodrza Do sprzedania garsoniera o pow. 35,35 m2 położona na 1piętrze 6 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

396 928 zł62 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż na osiedlu o unikalnej lokalizacji - przy porcie Płaszów. Nowoczesny zespół, składającym się z 4 budynków wielorodzinnych, powstaje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

219 688 zł39 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 9,59m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji IV Kwartał 2018r - mieszkania od 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

493 675 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w nowej inwestycji w czarującym miejscu z widokiem na panoramę Krakowa oraz Wisłę. Bliskość centrum miasta i położenie inwestycji w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Nowa Huta,Kraków

228 071 zł43 m² 5 339,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa! Oferowane mieszkanie 2 pokojowe balkonem o powierzchni 7,33m2 Oferujemy mieszkania w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem realizacji IV Kwartał 2018r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice Wielkie

Bronowice Wielkie,Kraków

250 500 zł38 m² 6 569,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bronowice - nowe mieszkania Dostępne bez prowizji oraz 2 % pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.39m2 położone na parterze kameralnego 3 piętrowego bloku z 2018 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grębałów

Grębałów,Kraków

317 200 zł61 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie oddane w stanie deweloperskim (uwaga: na zdjęciach tylko przykład wykończenia podobnego lokalu!). Pierwsze piętro. Nowe, niskie budownictwo 61 m2. Otaczająca przyroda oraz niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

212 100 zł35 m² 5 998,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Czyżyny 2 pokoje w cenie 212 100 pln kupujesz bez prowizji Sprawdź ofertę mieszkania 2-pokojowego znajdującego się na Czyżynach. Nasze M2 ma pow.35,36m2 i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

346 900 zł41 m² 8 399,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krowodrza - nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji idealna inwestycja pod wynajem! Mieszkania dostępna w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% pcc. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Kijowska

Krowodrza,Kraków

325 000 zł41 m² 7 999,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji Sprzedaż bez prowizji oraz 2% pcc Krowodrza Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 położone na 5 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

415 650 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Krowodrza - mieszkania gotowe do odbioru bez prowizji oraz 2 % pcc. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 położone na 5 piętrze 10 piętrowego bloku z 2017r. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

451 700 zł74 m² 6 099,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kup bez płacenia prowizji - Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa Deweloper! Czyżyny - wyjątkowa, kameralna inwestycja W ofercie komfortowe, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

415 125 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do odbioru Kraków - Krowodrza - mieszkanie gotowe do odbioru bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,35m2 położone na 2 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

505 400 zł59 m² 8 548,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Krowodrza - nowe apartamenty gotowe do odbioru! Inwestycja dostępna bez prowizji w cenach dewelopera Do sprzedania rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59 m2 położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

374 601 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru Kraków - Krowodrza - mieszkanie gotowe do odbioru bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,29m2 położone na parterze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Nowa Huta,Kraków

228 071 zł43 m² 5 339,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

314 000 zł53 m² 5 904,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kolejny etap inwestycji - odbiór II kwartał 2018 Prądnik Biały , kameralna inwestycja Do sprzedania ustawne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 położone na parterze kameralnego 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

372 500 zł43 m² 8 682,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Centrum - nowa inwestycja 1 lub 2 pokojowe mieszkanie Przestronne mieszkanie o pow. 42,90m2 znajdujące się na I piętrze. Mieszkanie pierwotnie oferujemy jako 1 pokojowe ale stawiając ściankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

349 000 zł55 m² 6 299,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie kurdwanów ulica Halszki. Mieszkanie o pow. 55,40 m2 położone na II piętrze 5 piętrowego bloku. Układ mieszkania: - pokój dzienny o pow. 20,13 m2 - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Nowa Huta,Kraków

228 071 zł43 m² 5 339,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

353 400 zł47 m² 7 498,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kup bez płacenia prowizji - Mieszkania dostępne w cenach Dewelopera Prądnik Biały - nowe mieszkania z terminem realizacji na II kw. 2018r Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Nowa Huta,Kraków

220 304 zł39 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Promocja cenowa , oferowane mieszkanie 2 pokojowe z przynależnym ogródkiem 58m2 Oferujemy mieszkania o podwyższonym standardzie w kameralnej inwestycji przy ul Niebyłej z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niebyła

Nowa Huta,Kraków

227 644 zł43 m² 5 340 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

220 920 zł42 m² 5 260 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe mieszkanie na Bieżanowie, dostępne w programie MDM. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bronowice Wielkie

Bronowice Wielkie,Kraków

319 300 zł49 m² 6 528,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kup bez płacenia prowizji, nowe mieszkania dostępne w cenach Dewelopera! Bronowice , ok. Galerii Bronowice Do sprzedania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

671 000 zł81 m² 8 279,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Krowodrza - nowe apartamenty w doskonałej lokalizacji. Do sprzedania nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 81 m2 położone na 1 piętrze budynku z 2017 r. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Bieżanów,Kraków

220 920 zł42 m² 5 260 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

395 000 zł74 m² 5 302,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Annderson biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich prezentuje 4 pokojowe na sprzedaż w nowo budowanej inwestycji na Czyżynach. Bardzo atrakcyjne osiedle. Ogrodzony teren, monitorowany oraz chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiej

Czyżyny,Kraków

383 813 zł67 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - czyżyny (ok. ul. Marii Dąbrowskiej, ok. CH Czyżyny) Prezentowana oferta to kameralny pięciopiętrowy budynek w intensywnie rozwijającej się wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

267 000 zł39 m² 6 797,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kup bez płacenia prowizji - Mieszkania dostępne w cenach Dewelopera Prądnik Biały - nowe mieszkania z terminem realizacji na II kw. 2018r Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Bronowice Małe,Kraków

550 891 zł91 m² 6 047,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Klient dla biura nieruchomości klient kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% dla urzędu skarbowego oferta deweloperska Z 3 możliwościami wykończenia mieszkania. Mamy do zaoferowania Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

251 500 zł33 m² 7 582,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji Sprzedaż bez prowizji oraz 2% pcc Krowodrza Do sprzedania komfortowa garsoniera o pow. 33 m2 położona na 4 piętrze 6 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

595 000 zł81 m² 7 342,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe apartamenty W doskonałej lokalizacji Kraków, krowodrza, ul. Wrocławska Do sprzedania nowe komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 81,04 m2 położone na 3 piętrze budynku z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

301 000 zł45 m² 6 679,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018