dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marchołta

Śródmieście,Kraków

550 156 zł70 m² 7 902,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,92m 2 w nowej inwestycji przy ulicy Marchołta. Nieruchomość sprzedawana jest bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Krowodrza,Kraków

463 449 zł53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży dewelopera - inwestycja Zielony Mercedes - Bronowice Małe - ul. Odlewnicza opis: inwestycja "zielony Mercedes" - inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych. Składająca się z II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

346 000 zł48 m² 7 193,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z rynku pierwotnego. Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc. Dwa pokoje, 48m. piętro: III Termin realizacji: i kwartał 2020r. Lokalizacja: sklepy spożywcze - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Skotniki

Skotniki,Kraków

488 000 zł99 m² 4 949,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Skotniki. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów, piętra i poddasza: - przedpokoju - trzech pokoi (w tym jeden na poddaszu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Starego Dębu

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

498 547 zł74 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w powstającej inwestycji w Bronowicach, przy ul. Starego Dębu. Nieruchomość sprzedawana bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Filtrowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

481 225 zł55 m² 8 691,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Filtrowej/bronowice. Mieszkanie do odbioru w I kwartale 2019 r. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% - mieszkanie sprzedawane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kliny

Kliny,Kraków

280 379 zł39 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, w trakcie budowy, przy ul. Spacerowej w dzielnicy Kliny. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - przedpokoju - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

406 705 zł63 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o bardzo dobrym układzie. Bardzo dobra lokalizacja: pełna infrastruktura szkoły, sklepy itp. , blisko tramwaj, tuż obok inwestycji mały park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

209 000 zł35 m² 5 966,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na powierzchnię mieszkania składają się 2 oddzielne, nieprzechodnie pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój. Metraż 35.03m. Drzwi wejściowe nowe, antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 302 830 zł171 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż unikalny penthouse Z pięknym widokiem na panoramę krakowa Oferujemy do sprzedania unikalny penthouse. Inwestycja o bardzo wysokim standardzie. W budynku docelowo będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

434 000 zł70 m² 6 191,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z rynku pierwotnego. Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc. komfortowe cztery pokoje na 70m, garderoba, dwie łazienki. piętro: III Termin realizacji: i kwartał 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

1 032 034 zł80 m² 12 936 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania elegancki, 3 pokojowy penthouse zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa, na Woli Justowskiej Penthouse położony jest w ekskluzywnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rondo Grzegórzeckie

Grzegórzki,Kraków

541 286 zł45 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na Tarasach Wiślanych 2.0 Mieszkanie gotowe do odbioru, nie musisz czekać 2 lat! Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, klucze dostaniesz w te wakacje! Chcesz dokupić miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Krowodrza,Kraków

479 776 zł55 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

383 834 zł50 m² 7 690,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Expander! Wyjątkowa cena! Miejsce postojowe w cenie! Tylko do 23.08.2019! Stara cena: 391.794 zł bez miejsca postojowego Nowa cena: 383.834 zł z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Lubocza

Lubocza,Kraków

448 999 zł129 m² 3 486,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż dom Z garażem W cenie mieszkania termin oddania IV kwartał 2019 Oferujemy do sprzedania elegancki, 3 kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej położony w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

383 834 zł50 m² 7 690,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Expander! Wyjątkowa cena! Miejsce postojowe w cenie! Tylko do 24.08.2019! Stara cena: 391.794 zł bez miejsca postojowego Nowa cena: 383.834 zł z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piastowska

Miasteczko Studenckie AGH,Kraków

2 200 000 zł186 m² 11 835,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania elegancki, 6 pokojowy penthouse zlokalizowany nieopodal ulicy Armii Krajowej/ Piastowskiej. Penthouse jest gotowy a budynek oddany do użytkowania. Penthouse położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

313 670 zł27 m² 11 532 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania elegancki, 1 pokojowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa, na Woli Justowskiej Mieszkanie położone w ekskluzywnym kompleksie kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

475 000 zł80 m² 5 936,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania elegancki, dwupoziomowy 4 pokojowy apartament o powierzchni 80 m2 położony na parterze z dużym ogródkiem, tarasem oraz balkonem, zlokalizowany na granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rondo Grzegórzeckie

Grzegórzki,Kraków

541 286 zł45 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

325 924 zł48 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkania na osiedlu Bohaterów Września, na nowym osiedlu w nowoczesnym 9. piętrowym bloku. Nie płacisz prowizji od zakupu! Pomagamy też w formalnościach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

595 000 zł124 m² 4 785,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania piękny dom typu bliźniak, o powierzchni 124,34 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 338,13 m2 na granicy Krakowa, dzielnicy Prądnik Biały i Zielonek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

381 038 zł32 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Oferujemy do sprzedania elegancki apartament typu studio idealny pod najem krótkoterminowy. Inwestycja o bardzo wysokim standardzie. W budynku docelowo będą znajdować się: sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

970 920 zł90 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Oferujemy do sprzedania elegancki apartament 3 pokojowy. Możliwość wydzielenia jeszcze jednej sypialni. Inwestycja o bardzo wysokim standardzie. W budynku docelowo będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gaik

Prądnik Biały,Kraków

426 162 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z ogrodem w cichej i zielonej okolicy! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II piętrowego budynku w zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

831 378 zł71 m² 11 679,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Oferujemy do sprzedania elegancki apartament 3 pokojowy. Inwestycja o bardzo wysokim standardzie. W budynku docelowo będą znajdować się: recepcja z consierge, sala fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

438 480 zł39 m² 11 200 zł/m²