dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocyjna Cena! Mieszkanie do odbioru na koniec 2021 roku. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2 % Annderson Biuro Sprzedaży inwestycji Deweloperskich oferuje do zakupu : Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

354 156 zł54 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

393 624 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

229 275 zł31 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

495 489 zł72 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

198 448 zł25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

549 000 zł54 m² 10 167 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniono instalacje elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Lokal bez gazu. W pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do wejścia. Zabudowa kuchni wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

198 448 zł25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie ma 25,12m2 położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

359 196 zł49 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

409 317 zł72 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

207 360 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

386 352 zł54 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocie

Grzegórzki,Kraków

380 565 zł28 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę w IV etapie inwestycji pasaż Podgórski. Mieszkanie Piętro 7 Cena 339 000 (kupujący nie płaci podatku pcc) Odbiór mieszkania Wrzesień 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prandoty

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

327 000 zł31 m² 10 689,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy mieszkanie sprzedawane na zasadach cesji praw, znajduje się w nowo powstającej inwestycji w północnej części dzielnicy I Stare Miasto, w pobliżu ważnych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzegowa

Wola Justowska,Kraków

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie gotowe do odbioru. Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m 2 w nowej inwestycji w okolicach ul.Becka i rzeki Rudawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Prądnik Biały,Kraków

462 375 zł62 m² 7 457,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezentujemy mieszkanie w I etapie inwestycji Bronowickie Ogrody. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku oddanym do użytkowania w 2017 roku (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prandoty

Prądnik Czerwony,Kraków

325 000 zł30 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż cesja kawalerki w nowej inwestycji dewelopera buma- 29 Aleja ulica Prandoty, wystawa wschodnia, dużo zieleni, cisza. Mieszkanie gotowe do odbioru! Dostaniesz klucze jeszcze w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

360 715 zł32 m² 11 304,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam nieruchomość inwestycyjną w Krakowie. Kawalerka wymiarach- 31.91m2, posiada łazienkę oraz część mieszkalną z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia osobnej sypialni). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

353 023 zł53 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

340 815 zł33 m² 10 312,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trzech parków (krowoderskiego, wyspiańskiego i Kościuszki), z bogatą infrastrukturą która zaspokoi wszystkie potrzeby nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

207 360 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

513 000 zł61 m² 8 370,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji wisdomic elixir gotowe do odbioru Powierzchnia 61,29 m2 - salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój i 2 balkony. 5 piętro w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

395 819 zł45 m² 8 866,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

419 493 zł51 m² 8 183,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

437 445 zł40 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow 39,71 m2 znajdujące się w nowo powstającej inwestycji przy zbiegu ulic Wrocławskiej i Świętokrzyskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

267 375 zł38 m² 7 094,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym osiedlu w spokojnej i zielonej części miasta, dobrze skomunikowanym z centrum, blisko węzła autostrady, położonym w sąsiedztwie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

269 434 zł38 m² 7 090,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

247 125 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

253 557 zł36 m² 7 120,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

344 136 zł52 m² 6 605,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

253 026 zł36 m² 7 121,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

606 189 zł55 m² 11 076 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie z obszernym tarasem w ostatnim etapie inwestycji Apartamenty Kaskada przy ul. Dobrego Pasterza realizowanym przez superkrak. Mieszkanie: piętro 7 Cena mieszkania 562.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

820 558 zł98 m² 8 372,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz do pracy, nad rzekę, do restauracji. Wybierz lokalizację w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, zakrzówka oraz Ronda Matecznego. Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

354 156 zł54 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

443 704 zł53 m² 8 335,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakończenie budowy IV kw. 2020 r. System płatności 10/90 Tuż obok planowana trasa szybkiego tramwaju! Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

379 378 zł49 m² 7 758,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakończenie budowy IV kw. 2020 r. System płatności 10/90 Tuż obok planowana trasa szybkiego tramwaju! Oferujemy do sprzedania eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

462 375 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe, oddane do użytkowania! Cena to tylko 7500 zł/m2 Pełny stan deweloperski! Gwarancja! Oferujemy do sprzedania eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowany w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

349 695 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy koniec budowy II kw 2020 bezpośredni zakup od biura sprzedaży loft Oferujemy do sprzedania elegancki 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 36,81m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

330 072 zł49 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

743 380 zł62 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż: termin oddania: IV kwartał 2022 Wyjątkowa oferta - apartament 4 pokojowy z własnym ogródkiem o powierzchni 75m2 w samym centrum Krakowa, dzielnica Krowodrza Piętro: parter.