dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

304 258 zł37 m² 8 146,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! 18 lipca dni otwarte. W tym dniu cena wynosi 270 569 złgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

467 748 zł66 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,88m2 na parterze w 3 piętrowym budynku w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Ekspozycja na 3 strony świata - Północ, wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

999 000 zł115 m² 8 713,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

360 528 zł49 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze z przynależnym ogródkiem o powierzchni 80,14 m2 Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

364 986 zł51 m² 7 167,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - bieżanów/prokocim kraków "nowe miasto" Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

529 000 zł51 m² 10 413,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

435 510 zł62 m² 7 047,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł100 m² 8 999,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

357 445 zł53 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze z przynależnym ogródkiem o powierzchni 32,19m2 Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

299 000 zł34 m² 8 684,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa inwestycja o nowoczesnym, europejskim charakterze. Ponadczasową elegancję połączoną z oryginalnym designem, podkreśla harmonijna zabudowa prostych brył. Przyjazną estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m 2 z balkonem na osiedlu Górka Narodowa, dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia poglądowe), gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hamernia

Bronowice Małe,Kraków

632 232 zł76 m² 8 342,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja w której znajduje się mieszkanie to nowe kameralne osiedle na mapie Krakowa położne w atrakcyjnej lokalizacji - na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic. Inwestycja realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

394 776 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze z przynależnym ogródkiem o powierzchni 90,88m2 Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

462 000 zł56 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kameralna inwestycja W niskiej zabudowie kraków - bronowice (ok. Galerii bronowice / ok. Ikea) Pragniemy zaprezentować Państwu kompleks trzech 3-piętrowych budynków w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

386 712 zł54 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze z przynależnym ogródkiem o powierzchni 55,75m2 Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

322 626 zł28 m² 11 514,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 28,02m2 znajdująca się na parterze 4 piętrowego bloku przy ul. Vetulaniego (prądnik Biały). Mieszkanie w stanie deweloperskim. Ekspozycja zachodnia. Termin oddania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

474 280 zł51 m² 9 317,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdująca się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Vetulaniego (prądnik Biały). Mieszkanie w stanie deweloperskim. Ekspozycja zachodnia. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

417 668 zł42 m² 9 841,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,44m2 znajdująca się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Vetulaniego (prądnik Biały). Mieszkanie w stanie deweloperskim. Ekspozycja zachodnia. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

289 771 zł38 m² 7 607,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,09m2 znajdującego się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Agatowej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Ekspozycja wschodnia. Termin oddania: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

263 472 zł35 m² 7 623,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,56m2 znajdującego się na parterze 4 piętrowego bloku przy ul. Agatowej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Ekspozycja wschodnia. Termin oddania: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

368 159 zł51 m² 7 166,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,376m2 znajdującego się na parterze 4 piętrowego bloku przy ul. Agatowej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Ekspozycja wschodnia. Termin oddania: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

367 361 zł55 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze o powierzchni 54,83 m2 z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

331 296 zł49 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na drugim piętrze o powierzchni 48.72 m2 oraz przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

320 000 zł36 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z możliwością wydzielenia osobnej kuchni.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

484 125 zł68 m² 7 141,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie 2 -poziomowe (parter + piętro) położone w dzielnicy Bronowice w bardzo ładnej inwestycji gotowej do odbioru wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

462 375 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie gotowe do odbioru kraków - bronowice (ok. Galerii bronowice / ikea) Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 61,65 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Łagiewniki,Kraków

325 880 zł40 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - łagiewniki/ruczaj ok. UL. Kobierzyńskiej Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku małopolskim dewelopera to 3-piętrowy budynek zlokalizowany w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

532 632 zł61 m² 8 783,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z czterech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Tonie,Kraków

523 017 zł65 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie Parku rzecznego Tonie w kameralnej inwestycji z terminem oddania na 4 kwartał 2020. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łagiewniki,Kraków

337 053 zł44 m² 7 690,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

349 115 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łagiewniki,Kraków

384 514 zł49 m² 7 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

345 037 zł51 m² 6 749,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta promocyjna! 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,12m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Mieszkanie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

275 593 zł38 m² 7 235,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta promocyjna! 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,09m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

276 476 zł38 m² 7 233,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta promocyjna! 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,22m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

353 058 zł52 m² 6 741,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta promocyjna! 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,37m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Mieszkanie parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

430 000 zł36 m² 11 894,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy mieszkanie sprzedawane na zasadach cesji praw, znajduje się w nowo powstającej inwestycji w północnej części dzielnicy I Stare Miasto, w pobliżu ważnych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kraków

Nowy Bieżanów,Kraków

389 655 zł62 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Informacja od dewelopera: oferujemy Państwu owoczesne mieszkania w spokojnej i zielonej części Krakowa, dobre skomunikowanie z centrum miasta, blisko węzła autostrady, udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

539 025 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

" apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Tylko cztery mieszkania z tarasami dachowymi w budynku - zapraszamy na stronę inwestycji Oferowane mieszkanie położone jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

383 466 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-