dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

315 609 zł28 m² 11 272 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 036 380 zł75 m² 13 818 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

466 732 zł59 m² 7 911 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

419 000 zł35 m² 11 927,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

284 524 zł36 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,61m2 z dużym balkonem, znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w południowej części Krakowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

417 816 zł58 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

367 444 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w nowej inwestycji przy pętli tramwajowej Osiedle Piastów. W tej lokalizacji wszystko jest blisko: - 6 min. pieszo do Biedronki i Lidla - 7 min. pieszo do pętli tramwajowej - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

446 732 zł57 m² 7 837 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

390 281 zł49 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

495 093 zł63 m² 7 859 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

752 265 zł103 m² 7 304 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł41 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

266 338 zł36 m² 7 398 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

430 136 zł62 m² 6 938 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

389 924 zł50 m² 7 821,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z czterech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

649 000 zł68 m² 9 544 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

299 000 zł34 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

564 400 zł42 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

409 000 zł44 m² 9 295 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

449 000 zł49 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

409 990 zł49 m² 8 367 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

549 290 zł56 m² 9 809 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

390 666 zł48 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29m2 z dużym balkonem, znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w południowej części Krakowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

607 036 zł54 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

831 250 zł63 m² 13 194 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

449 000 zł46 m² 9 761 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopczyńskiego

Dębniki,Kraków

531 440 zł58 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

509 000 zł41 m² 12 415 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł44 m² 13 614 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

334 356 zł33 m² 10 132 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Krowodrza,Kraków

386 676 zł42 m² 9 207 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

580 000 zł73 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

313 680 zł39 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie Bronowice Osiedle zlokalizowane jest w cichej i spokojnej dzielnicy Krakowa, z której dojazd do centrum zajmuje jedynie kwadrans. Bezpośrednie sąsiedztwo Jurajskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

509 407 zł68 m² 7 491 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

743 380 zł62 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopczyńskiego

Dębniki,Kraków

448 132 zł49 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krygowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

573 020 zł82 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,86m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku przy ul. Krygowskiego. Mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem. Ekspozycja wschodnia. -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

486 360 zł35 m² 13 896 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

449 000 zł45 m² 9 946,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji, powstającej w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

363 978 zł33 m² 11 030 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021