dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

398 879 zł72 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie rozpoczęła się w maju 2020r a planowane zakończenie ma się odbyć w październiku 2021r. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

489 000 zł55 m² 8 852,28 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

O% Prowizji! Zakup bez podatku pcc! Jeśli szukają Państwo przestronnego i wygodnego mieszkania na bezpiecznym osiedlu pełnym zieleni , to ta oferta jest idealna. Propozycja dla tych wszystkich osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

483 226 zł68 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Jeżeli zależy Ci na ustawnym mieszkaniu na kameralnym osiedlu - przyjrzyj się tej ofercie. Informacje ogólne 4-pokojowe mieszkanie na parterze domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

538 368 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Expander Advisors prezentuje: trzy pokojowy apartament o powierzchni 56,08m2 na które składają się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka z wc Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krygowskiego

Dębniki,Kraków

572 074 zł76 m² 7 527 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

456 696 zł63 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

459 153 zł58 m² 7 916 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

419 000 zł47 m² 9 003,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O% Prowizji! Zakup bez podatku pcc! Bliskość licznych obiektów biznesowych sprawia, że mieszkania z oferty doskonale sprawdzają się również jako zakup inwestycyjny. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

419 456 zł33 m² 12 711 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

534 000 zł54 m² 9 947,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,68 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku. Na powierzchnie składają się: - 2 sypialnie - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Stare Miasto,Kraków

463 320 zł39 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

519 000 zł41 m² 12 659 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

415 808 zł57 m² 7 295 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

468 163 zł60 m² 7 803 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 104 737 zł175 m² 6 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy apartament z loggią w kameralnej willi, w stanie deweloperskim. Bardzo prestiżowa lokalizacja i inwestycja. Przy zakupie tej nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

509 000 zł63 m² 8 123 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,66m2 z loggią 7,5m2 znajdujące się przy ul. Walerego Sławka. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Ekspozycja północno-południowa. Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

509 000 zł63 m² 8 079 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

301 410 zł33 m² 9 134 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

716 380 zł51 m² 14 047 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

437 940 zł41 m² 10 681 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

429 352 zł63 m² 6 815 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

499 000 zł45 m² 11 054,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz 0 % prowizji. Nowoczesna inwestycja, powstająca w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. Doskonała lokalizacja nieopodal Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

419 000 zł35 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola Duchacka

Wola Duchacka,Kraków

519 000 zł56 m² 9 351,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,5m2, usytuowane na 6 piętrze w 8-piętrowym budynku. Zakup bez podatku pcc i prowizji! Na powierzchnie składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

466 397 zł63 m² 7 403 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

446 250 zł30 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karabuły

Kraków,małopolskie

1 156 430 zł106 m² 10 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

450 016 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! 0% Prowizji! Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, doskonale skomunikowanej z ścisłym centrum to prezentowana oferta jest właśnie dla Ciebie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

535 518 zł66 m² 8 100,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,11m2 zlokalizowane przy ul. Banacha w odległości zaledwie nieco ponad 1 km od Parku Leśnego Witkowice. Na powierzchnię domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

360 396 zł51 m² 7 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Klonowica

Dębniki,Kraków

543 120 zł68 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

532 928 zł61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,56m2, usytuowane na ósmym piętrze w 9-cio piętrowym bloku. Na powierzchnie składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

499 000 zł41 m² 12 212,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

399 000 zł35 m² 11 261,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

430 136 zł62 m² 6 938 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

734 300 zł52 m² 14 121 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021