dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

799 000 zł60 m² 13 235 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 4 pokojowe bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Aktualna promocja : Przy podpisaniu umowy deweloperskiej do końca 2020 roku koszty notarialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Tonie,Kraków

510 103 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w kameralnej inwestycji z daleka od zgiełku miasta, a zaledwie 15 minut samochodem od Rynku Głównego. Mieszkanie składa się z : strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tetmajera

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

876 965 zł125 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu mieszkania w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice , ul. Tetmajera. Pierwszy etap inwestycji składa się z 2 budynków w zabudowie bliźniaczej- w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

989 000 zł92 m² 10 778,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bez podatku i bez prowizji Do zakupu apartament 4 - pokojowy z 13 m2 balkonem w rejonie Ronda Matecznego. Prezentowany apartament ma powierzchnię 91,76 m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

483 226 zł68 m² 7 106,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania w Witkowicach, tylko 9 km do Rynku Głównego. Osiedle ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Prowizja dla pośrednika: 0% Kontakt: dorota Ogrodzińska Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 4 pokojowe Do mieszkania przynależy duży balkon 13 m2 z południową ekspozycją bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Obecnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

449 000 zł45 m² 9 946,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,15m2 w nowoczesnej inwestycja, powstająca w urokliwej części Dębnik. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

569 000 zł54 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapytaj o cenę! Dodatkowe rabaty! Znajdź wymarzone mieszkanie już teraz i skorzystaj z wyjątkowej oferty promocyjnej! Ustawne 3 pokoje mieszkanie, znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

637 050 zł85 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z kawałkiem "własnego nieba" to ta propozycja jest dla Ciebie. Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,94m2 położone na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

463 380 zł52 m² 8 829,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio Bez Podatku pcc 2 % Bez prowizji Możliwość wykończenia pod klucz w preferencyjnej cenie System inteligentnego sterowania mieszkaniem gratis promocja obejmuje: cena promocyjna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

470 000 zł55 m² 8 508,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Specjalna promocja! Mieszkanie z miejscem postojowym za 500 tyś! Mieszkanie w dobrej lokalizacji, rozkładowe, dobra komunikacja, bliskość Galerii Bonarka, promocja rewelacyjny rozkład 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

599 000 zł68 m² 8 779,13 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku ogólnopolskim dewelopera to dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

356 538 zł46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękna lokalizacja. Dobra cena. 0% prowizji Kontakt: dorota Ogrodzińska tel. Osiedle zlokalizowane jest w cichej i spokojnej dzielnicy Krakowa, z której dojazd do centrum zajmuje jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

689 000 zł65 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 3 pokojowe bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Aktualna promocja : Przy podpisaniu umowy deweloperskiej do końca 2020 roku koszty notarialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

899 000 zł92 m² 9 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 4 pokojowe bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Możliwość wykończenia pod klucz w preferencyjnej cenie Bezpłatna konsultacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

429 324 zł56 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Planujesz zakup mieszkania? Szukasz ciszy i spokoju w połączeniu z bliskością terenów zielonych? Chcesz sprawnie dostać się do centrum ? Ta oferta jest dla Ciebie. Expander Advisors.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

464 550 zł55 m² 8 415,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 2 pokojowe bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Możliwość wykończenia pod klucz w preferencyjnej cenie Bezpłatna konsultacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

588 050 zł57 m² 10 251,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 3 pokojowe Do mieszkania przynależą dwa balkony ( 4,48 m2 oraz 9,07 m2 ) bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Aktualna promocja : Przy podpisaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Bronowice Wielkie,Kraków

317 601 zł39 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Bronowice w bardzo ładnej inwestycji na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

721 050 zł89 m² 8 126,34 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 4 pokojowe bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Nowa inwestycja na Woli Duchackiej to propozycja dla osób ceniących wygodę życia i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kliny,Kraków

349 370 zł56 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania kraków-kliny zacisze ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek II etap inwestycji Nowa inwestycja deweloperska w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu ustronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

379 650 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 50,62 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Cena: 379 650 pln. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

417 816 zł58 m² 7 203,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Masz dość hałasu i gwaru miasta? Umów się na spotkanie: tel. Prowizja = 0% Zapraszamy w okolice Parku Krajobrazowego, gdzie wszystkich ujmuje zadbane, spokojne osiedle oraz bliskość Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

452 088 zł36 m² 12 558 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

766 052 zł70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc 2% Bez prowizji Możliwość wykończenia pod klucz w preferencyjnych cenach Odbiór techniczny nieruchomości w cenie Proponujemy Państwu do sprzedaży apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

899 000 zł92 m² 9 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turonia

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

519 000 zł72 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

269 914 zł36 m² 7 498 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

515 964 zł68 m² 7 588 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

475 000 zł58 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

544 273 zł51 m² 10 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Stare Miasto,Kraków

952 000 zł48 m² 19 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

716 310 zł53 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

632 184 zł75 m² 8 429 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

434 630 zł44 m² 9 878 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

769 000 zł89 m² 8 666,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu idealne dla rodziny mieszkanie 4 pokojowe z ogrodem bezpośrednio, bez prowizji, bez podatku pcc Powierzchnia ogrodu : 32 m2 z ekspozycją południową. Nowa inwestycja na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

782 619 zł70 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

799 000 zł71 m² 11 288,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera z wygodnym systemem płatności - bez podatku i dodatkowych opłat Do zakupu mieszkanie 70,78 m2 - 4 pokojowe z balkonem oraz dużym tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

454 650 zł35 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij