dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Stare Miasto,Kraków

310 000 zł46 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

302 329 zł36 m² 8 398 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Zwierzyniec,Kraków

967 040 zł76 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

279 000 zł38 m² 7 342 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

547 000 zł59 m² 9 271 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

520 494 zł67 m² 7 769 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

466 239 zł51 m² 9 142 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

687 323 zł84 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowica

Dębniki,Kraków

445 680 zł55 m² 8 103 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

734 300 zł52 m² 14 121 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

328 876 zł53 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

569 000 zł54 m² 10 537 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Klonowica

Dębniki,Kraków

543 120 zł68 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

639 200 zł75 m² 8 523 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

405 455 zł49 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

414 700 zł32 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

405 000 zł38 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

447 763 zł42 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

544 544 zł60 m² 9 076 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

930 673 zł105 m² 8 864 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

231 000 zł31 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na III piętrze apartamentowca z windą o powierzchni 30,57 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

679 000 zł84 m² 8 067,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

345 912 zł49 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane trzypokojowe mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze o powierzchni 48.72 m2 oraz przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony,Kraków

442 176 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty kraków-prądnik czerwony ok. Galeria Handlowa serenada/biurowce Quattro Business Park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku Dewelopera, to pięciopiętrowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

759 000 zł84 m² 9 017,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

391 720 zł28 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w inwestycji o idealnej lokalizacji - bliskość centrum, komunikacji, terenów zielonych, pełnej infrastruktury. Jest to inwestycja, w której starannie dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

599 000 zł62 m² 9 726 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta luksusowego apartamentu 62 m2 w Krakowie. To stylowe mieszkanie znajduje się przy jednej z najbardziej znanych ulic Krakowa, w najnowszej inwestycji Mogilska Tower 2. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskale

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż nowe gotowe mieszkanie w Starym Podgórzu. Cicha uliczka w pobliżu Ronda Matecznego. Mieszkanie o powierzchni 40 mkw typu studio z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

459 000 zł39 m² 11 715,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

412 672 zł42 m² 9 811,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja deweloperska kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z trzech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

579 000 zł54 m² 10 754,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,84m2 w nowoczesnej inwestycji, powstającej w urokliwej części Dębnik. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

509 264 zł66 m² 7 714,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,01m2 znajdujące się na 1 piętrze 5 piętrowego budynku przy ul. Banacha. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem 21,14m2 - pokój 19,29m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

379 000 zł39 m² 9 753 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,86m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Walerego Sławka. Obecnie w niższej cenie! Rozkład apartamentu powoduje, że zyskujesz strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

469 000 zł44 m² 10 683,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,90m2 w nowoczesnej inwestycji, powstającej w urokliwej części Dębnik. Eleganckie osiedle łączy w sobie cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

293 595 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,53m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 6-cio piętrowym bloku. Na powierzchnie mieszkania składają się: hol z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

582 683 zł65 m² 8 964 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

605 645 zł68 m² 8 907 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

668 390 zł75 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021