dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

758 000 zł58 m² 13 084,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko 13 100 za m2! mieszkanie Z dwoma zielonymi tarasami! termin zakończenia budowy już W czerwcu 2026 r. Brak podatku pcc I prowizji dla biura Szukasz miejsca, w którym połączysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

856 800 zł72 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Komfortowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

3 139 999 zł126 m² 24 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy apartament z dużym ogrodem w kameralnej inwestycji - Wola Justowska 126 m | 4 pokoje | ogród 180 m | parter | ekspozycja południowo-zachodnia Są miejsca, w których od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

789 888 zł45 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.92 m2 Pokój 14.39 m2 Łazienka 4.76 m2 Garderoba 2.69 m2 Balkon 1.78 m2 Cena m.p. w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

943 200 zł72 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone w nowoczesnym budynku z 2025 roku przy ul. Radzikowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

649 770 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

600 408 zł42 m² 14 295,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie od dewelopera Zakup na fakturę, bez pcc Budynek oddany do użytkowania: kupujesz, wykańczasz, mieszkasz 0% prowizji 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grenadierów

Krowodrza,Kraków

758 960 zł42 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 21.60 m2 Pokój 10.03 m2 Łazienka 4.09 m2 Garderoba 2.69 m2 Balkon 1.78 m2 Cena m.p. w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 748 000 zł87 m² 19 990,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wola Justowska | Ostatni apartament z ogrodem | Gotowy do zamieszkania Przedmiotem oferty jest sprzedaż ostatniego dostępnego apartamentu na parterze z prywatnym ogrodem w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 754 028 zł118 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 117,72 m z tarasem o powierzchni 11,48 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Prokocim,Kraków

572 527 zł34 m² 16 619,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe w garażu podziemnym. Salon z aneksem kuchennym 16.28 m2 Pokój 10.62 m2 Łazienka 4.07 m2 Balkon 4.20 m2 Cena m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

539 250 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górka Narodowa

Górka Narodowa,Kraków

1 471 800 zł134 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem | Górka Narodowa, kraków Cena: 1 471 800 zł Oddanie w czerwcu! Powierzchnia: 133,80 m opis oferty Na sprzedaż wyjątkowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

769 000 zł42 m² 18 512,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,54 m , usytuowane na parterze. Bezpośrednie wyjście na taras i prywatny ogródek ok. 27 m rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strugą

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 250 050 zł91 m² 13 802 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Apartamenty w Krakowie - Komfort i Prestiż blisko Centrum Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją mieszkaniową w Krakowie, zlokalizowaną zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górka Narodowa

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

600 000 zł41 m² 14 778,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

40,60m , 2 Pokoje, balkon 8,80 m2. Idealny Układ na Pierwsze Mieszkanie i Home Office Masz dość stania w korkach i szukania spokoju po godzinach? Twoje pierwsze mieszkanie musi być idealne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł121 m² 10 771,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Przestronność, nowoczesność i komfort! Oferujemy wyjątkową nieruchomość w stanie deweloperskim na nowym, kameralnym osiedlu przy ulicy Dożynkowej w Krakowie. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

533 945 zł36 m² 14 952,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rynek: pierwotny - kupujesz bez podatku pcc (2%) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strugą

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

789 352 zł51 m² 15 514 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża Góra

Prokocim,Kraków

715 422 zł47 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe w garażu podziemnym. Salon z aneksem kuchennym 24.23 m2 Pokój 13.77 m2 Łazienka 4.68 m2 Przedpokój 4.31 m2 Balkon 10.28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieszyńska

Kleparz,Kraków

890 330 zł39 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie przy w okolicy nowego Kleparza w Krakowie Gotowe do obioru! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gajówka

Przegorzały,Kraków

1 800 000 zł106 m² 17 022,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 3-pokojowy apartament 105,74m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: przegorzały). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest 1 kondygnacji w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

869 835 zł56 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem 5,43m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 016 010 zł86 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english komórka lokatorska W cenie! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

641 480 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

711 220 zł33 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w budynku o niskiej zabudowie przy ul. Anny Libera w Krakowie. Idealne na start lub pod inwestycję. Najważniejsze atuty: 2 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

507 276 zł29 m² 19 476,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 200 000 zł120 m² 18 269,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament na Woli Justowskiej - światło, przestrzeń i zieleń w harmonii Jasna przestrzeń otwarta na otoczenie Ten apartament stworzył wyjątkową przestrzeń komfortu na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

819 000 zł53 m² 15 374,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 53.27m2 w Nowej Inwestycji Bieżanów/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Lokalizacja: bieżanów to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Krakowa. Połowa jej powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górka Narodowa

Prądnik Biały,Kraków

724 050 zł50 m² 14 510 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Balkon 12,5 m oraz zielony taras 8,5m2, tatry na horyzoncie, tramwaj pod domem 50m , 3 Pokoje, balkon i Zielony Taras - Idealny Układ na Pierwsze Mieszkanie, na Home Office Masz dość stania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górka Narodowa

Prądnik Biały,Kraków

765 000 zł54 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

54m , 3 Pokoje , Balkon 12,5m2 i Zielony Taras 27,5m2. Idealny Układ na Pierwsze Mieszkanie i Home Office Masz dość stania w korkach i szukania spokoju po godzinach? Twoje pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górka Narodowa

Prądnik Biały Wschód,Kraków

628 155 zł42 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji! Brak podatku pcc! Miejsce, w którym każdy zachód słońca opowiada inną historię Wyobraź sobie wieczory na 10-metrowym balkonie, skierowanym na zachód. Filiżanka kawy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 130 000 zł71 m² 15 881,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoja Prywatna Wyspa Spokoju: ostatni Apartament z tarasem dookoła mieszkania 34 m2 na Krakowskim Prądniku Czerwonym bez prowizji I podatku pcc Są miejsca, które po prostu czekają na swojego.