dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

689 472 zł82 m² 8 408 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

693 420 zł83 m² 8 354 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Prądnik Czerwony,Kraków

622 300 zł64 m² 9 723 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

629 748 zł75 m² 8 397 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

561 528 zł57 m² 9 851 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

586 688 zł66 m² 8 889 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

452 270 zł46 m² 9 832 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

456 749 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

" apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Tylko cztery mieszkania z tarasami dachowymi w budynku - zapraszamy na stronę inwestycji. Oferowane trzypokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

519 000 zł60 m² 8 616,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy apartament o powierzchni 60,23m2 znajdujący się na 1 piętrze budynku przy ul. Walerego Sławka. Obecnie w niższej cenie! Rozkład apartamentu powoduje, że zyskujesz strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

519 000 zł44 m² 11 774 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w tym miesiącu dodatkowy rabat na mieszkanie! (cena katalogowa 549000,00 zł) Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Zapoznaj się w takim razie z ofertą, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

399 000 zł41 m² 9 705,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupujący jest zwolniony Z podatku pcc! Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2 w inwestycji oddanej do użytku we wrześniu 2020 roku. Atuty mieszkania Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

354 691 zł33 m² 10 813,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja deweloperska kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z trzech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

273 812 zł36 m² 7 606 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 000 zł57 m² 9 281 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

681 060 zł80 m² 8 513 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021