dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

952 341 zł76 m² 12 499,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

F/73 English version below Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie 76 m2 z tarasem 33m2 i balkonem. Mieszkanie na ulicy Bochenka .Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Krakowa 7-10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 191 761 zł71 m² 16 856,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 70,7 m w prestiżowej inwestycji La Vie House realizowanej przez Imperial Capital przy ul. Łagiewnickiej (podgórze, kraków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

799 000 zł63 m² 12 650,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Czyżynach Budowa ukończona! Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

736 644 zł38 m² 19 550 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem 3,40m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 092 116 zł66 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Funkcjonalne 3 pokoje z tarasem 9,45m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

533 599 zł35 m² 15 137,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

616 700 zł42 m² 14 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami , ale od razu daje wrażenie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

867 110 zł46 m² 18 711,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

693 121 zł34 m² 20 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2027 Funkcjonalne studio z balkonem 3,7m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Czerwone Maki,Kraków

790 000 zł55 m² 14 395 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54.88m2 ogród 90m2 w Nowej Inwestycji Ruczaj/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

532 356 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

771 627 zł40 m² 19 470,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie (2 pokoje) z balkonem (okna od strony zachodniej) o wielkości 39,63 m2 znajdujące się na piętrze 7. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

680 000 zł38 m² 17 787,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowa inwestycja! Grupa Esto nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - dzielnica Krowodrza Górka. Mieszkanie o powierzchni 38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 354 265 zł80 m² 16 842 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuje i polecam wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,41 m zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji w Bronowicach kolejnej prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

732 800 zł43 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.1.05 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Dostajesz system smart home premium! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,18 m2 w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

1 019 899 zł58 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,28 m przy ul. Portowej w krakowskiej dzielnicy Zabłocie - wyjątkowa propozycja dla osób szukających wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

617 540 zł35 m² 17 848 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,6 m kw położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porzeczkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 160 000 zł110 m² 10 552,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Segment w zabudowie szeregowej. Zapraszam na Prezentację również w weekendy i w godzinach popołudniowo wieczornych! Tetti Rossi zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Porzeczkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bieżanów,Kraków

759 000 zł64 m² 11 769,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie, wykończone mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,49 m , usytuowane w Wieliczce przy ul. Wygoda. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

697 806 zł40 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w nowej inwestycji na krakowskim Zabłociu - idealne jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 652 000 zł87 m² 18 893 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estate jest oficjalnym partnerem sprzedaży inwestycji Morelife i prowadzi autoryzowaną, bezpośrednią sprzedaż w imieniu dewelopera. Kupujący: nie płaci podatku pcc (2%) nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

571 818 zł38 m² 14 922,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna - rabat 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

538 263 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

658 222 zł45 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 015 000 zł65 m² 15 603,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 3a006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

632 100 zł37 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 36,75 m wraz z ogródkiem 24,41 m2 , usytuowany na parterze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

563 460 zł38 m² 14 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 026 000 zł63 m² 16 278 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.1.9 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

3 880 332 zł139 m² 27 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji przy ul. Emaus - tuż obok rzeki Rudawy i terenów zielonych. Ekskluzywny apartament z prywatną windą, ogromnym tarasem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 133 zł66 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w Krakowie, dzielnica Bieżanów. Lokal o powierzchni 66,16 m , zaprojektowany z myślą o komforcie rodziny i wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

980 894 zł63 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

601 959 zł37 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

MII.3.2 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI OSTATNIE MIESZKANIE! Prądnik Biały - mieszkanie 36,93 m2 plus balkon 4,33 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

924 679 zł82 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieżanów,Kraków

919 000 zł85 m² 10 868 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 84m z tarasem. Lokalizacja Doskonała lokalizacja nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Branice,Kraków

599 000 zł49 m² 12 169,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,22 m ( powierzchnia rozliczeniowa 50,96- możliwy demontaż powierzchni 1,74m2 pod ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

738 000 zł56 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie B2.10 Osiedle Versus, Kraków Ruczaj Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na zielonym, dynamicznie rozwijającym się krakowskim Ruczaju.