dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

302 841 zł35 m² 8 653 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Prądnik Biały,Kraków

354 858 zł36 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję położoną w dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zieleni parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

579 000 zł54 m² 10 786,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

414 580 zł43 m² 9 544 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję położoną w okolicach Ronda Ofiar Katynia. Spokojna okolica, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

696 667 zł80 m² 8 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych inwestycji w infrastrukturę: - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

1 175 448 zł83 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Blisko Centrum i blisko Lasku Wolskiego Prowizja 0% Kontakt: dorota Ogrodzińska Oferujemy Państwu miejsce idealne dla osób, które chcą korzystać z uroków mieszkania w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

373 100 zł49 m² 7 689,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 48,52mkw. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Duchacka,Kraków

519 000 zł55 m² 9 402,17 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cechowa

Wola Duchacka,Kraków

640 000 zł73 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny zlokalizowany w nowej inwestycji przy ulicy Cechowej 100 w dzielnicy Wola Duchacka. W skład nieruchomości wchodzą dwa mieszkania: 34,49 oraz 38.32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

655 326 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Victoria Estate prezentuje mieszkanie obok Tauron Areny! Nieruchomość: mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 66,87 m2 zlokalizowane na IV piętrze VI piętrowego apartamentowca w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

476 649 zł50 m² 9 495 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,2m2 zlokalizowane przy ul. Banacha w odległości zaledwie nieco ponad 1 km od Parku Leśnego Witkowice. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rzy zakupie tego mieszkania wykończenie W standardzie smart komfort gratis Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

689 000 zł48 m² 14 354 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

629 000 zł44 m² 14 295 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

709 001 zł65 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

549 000 zł54 m² 10 099,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,36m2, usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku. Na powierzchnie składają się: - 2 sypialnie - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

569 000 zł39 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

559 000 zł44 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł73 m² 9 849 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Dębniki,Kraków

719 000 zł59 m² 12 186 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021