dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

614 688 zł81 m² 7 589 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

679 320 zł50 m² 13 586 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimorowicza

Prądnik Biały,Kraków

472 000 zł53 m² 8 906 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty od sprawdzonego Dewelopera, bez prowizji i bez pcc *** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** Szybki termin realizacji! Zapraszam do oglądania Tel: super lokalizacja, 4km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

519 000 zł44 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

455 324 zł51 m² 8 928 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

460 404 zł55 m² 8 371 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

914 500 zł110 m² 8 314 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

663 205 zł58 m² 11 435 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

372 000 zł39 m² 9 538 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

386 900 zł36 m² 10 747,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 36 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 386 900 pln Mieszkanie o metrażu 36 m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

305 001 zł37 m² 8 243 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** bezpośrednio od dewelpoera Lokalizacja: kraków-Bieżanów-Prokocim Cena katalogowa, do negocjacji. W budowie stacja skm Złocień dojazd ok. 10 min do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

614 688 zł81 m² 7 589 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

739 000 zł78 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

405 000 zł40 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

498 424 zł55 m² 9 062 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

294 544 zł36 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

599 000 zł62 m² 9 596,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Expander Advisors prezentuje: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,42m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 7-piętrowym budynku. Zakup bez podatku pcc i prowizji! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

739 000 zł78 m² 9 453,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 78,17m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 7-piętrowym budynku. Zakup bez podatku pcc i prowizji! Na powierzchnie składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

734 300 zł52 m² 14 121 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

366 102 zł37 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku ogólnopolskim dewelopera to trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

738 990 zł82 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta od dewelopera- brak prowizji nowa inwestycja - wawel service ul. Promienistych 2 w Krakowie - Lublańska Park Mieszkania gotowe do odbioru! Doradcy Wawel Service mają przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

500 629 zł49 m² 10 179,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

532 320 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

999 000 zł99 m² 10 071,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

589 000 zł65 m² 9 001,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,43m2, usytuowane na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku. Zakup bez podatku pcc i prowizji! W ofercie posiadam więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

329 000 zł36 m² 9 267,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 35,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Podgórzu. Ul. Walerego Sławka. Mieszkanie o metrażu 35,5 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

480 000 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Witam wszystkich serdecznie. Posiadam do sprzedania dwa nowe mieszkania w stanie deweloperskim położone Kraków-Podgórze ul. Lwowska 2a. Mieszkania znajdują się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

727 902 zł58 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

559 284 zł59 m² 9 460,15 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kliny,Kraków

684 972 zł86 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Spokojne osiedle położone w pięknej, przyjaznej okolicy na krakowskich Klinach Zacisze. Prowizja 0% Pomoc w skutecznym załatwieniu kredytu Pakiety na projekt oraz wykończenie mieszkania/domu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

449 000 zł35 m² 12 924,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie (okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

584 800 zł43 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W samym sercu miasta Prowizja 0% Pomoc w skutecznym załatwieniu kredytu Pakiety na projekt oraz wykończenie mieszkania/domu Kontakt: lokalizacja w samym sercu miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

554 126 zł35 m² 15 969 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży dwupokojowy apartament zlokalizowany w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krowodrza,Kraków

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: adaptacja wyremontowany/ocieplony; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: loggia; w pobliżu: akademia Górniczo Hutnicza, akademia Pedagogiczna; funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

379 000 zł44 m² 8 516,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 44,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Podgórzu. Ul. Walerego Sławka. Mieszkanie o metrażu 44,5 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

561 429 zł57 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w nowo powstającym budynku. Dogodna lokalizacja - w pobliżu ul. Lipskiej i Saskiej gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z najważniejszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goszczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

332 745 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na drugim piętrze w nowo powstającym budynku. Dogodna lokalizacja - w pobliżu ul. Lipskiej i Saskiej gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z najważniejszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Duchacka,Kraków

623 467 zł69 m² 9 017,46 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

664 355 zł58 m² 11 454 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021