dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

1 019 000 zł78 m² 12 989,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie. Ekspozycja południe i północ. Sprzedawane w stanie deweloperskim. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

787 848 zł58 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biur cena promocyjna Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

728 496 zł50 m² 14 425,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Mieszkanie objęte Rządowym Programem "kredyt bez wkładu własnego Z dopłatami" Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 2a001 - pow.50,50 m kw, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

703 026 zł50 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! mieszkanie objęte kredytem rządowym Z dopłatami! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 2a008- pow. 49,86 m kw, znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

649 000 zł44 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,79m2 w budowanej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie posiada 2 pokoje i składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

999 000 zł59 m² 16 963,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

636 000 zł42 m² 14 964,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 636 6000zł zamiast 650 250zł Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

1 259 000 zł102 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy ofertę zakupu lokalu w inwestycji Sołtysowska Vidok. Projekt wyróżnia się zabudową szeregową oraz naciskiem na nowoczesne systemy grzewcze i energetyczne. Mieszkanie 9b: układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

897 120 zł62 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Borek Fałęcki,Kraków

984 900 zł55 m² 17 907,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pokażę Ci układ, w którym dzień sam płynie. Dół do życia, góra do pracy albo luzu. Dwa poziomy, balkon na poranek, dwa osłonięte tarasy na letnie wieczory. Brzmi dobrze? To chodźmy po kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Piaski Nowe,Kraków

960 298 zł63 m² 15 173 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem - bez prowizji i bez pcc Kraków - Piaski Nowe Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestrzeń i potencjał inwestycyjny - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

893 000 zł26 m² 33 787,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o metrażu 26,43 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

875 864 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z widokiem na wewnętrzne patio-ogród - lokalizacja Wola Duchacka, w pobliżu ch Bonarka. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

1 230 362 zł76 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament na ostatnim pietrze nr 1b402- pow. 76,42 m kw, znajdujące się na czwartym pietrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

161 000 €81 m² 1 987,65 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu długo oczekiwany kompleks mieszkaniowy Prosperity Residence! Prosperity Residence to ekskluzywny luksusowy projekt Alanya Homes, położony w samym sercu ekologicznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

530 000 zł32 m² 16 788,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! English below! oferta na wyłączność! Ach cudowne, ustronne Wzgórza Krzesławickie! Pełne zieleni, rzek, terenów rekreacyjnych, a wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

698 000 zł49 m² 14 158,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/13 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 36 tys! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 49,3 m2 + ogródek 41 m2 na Ruczaju, rejon ulicy Bunscha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

815 007 zł51 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc I bez prowizji dla biura W ofercie biura dostępne są również inne mieszkania w tej inwestycji - różne metraże oraz układy Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozienicka

Dębniki,Kraków

455 000 zł38 m² 12 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w zielonej części Krakowa - idealne dla osób, które chcą połączyć komfort życia z dobrą komunikacją z miastem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

862 000 zł53 m² 16 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b-01 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,4 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

588 000 zł43 m² 13 674,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ulicy Fedorowicza, zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego, zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 142 418 zł63 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.0.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63,1 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 6-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe przy granicy Krakowa i Zielonek - bez prowizji i pcc Szukasz przestrzeni, komfortu i spokojnej lokalizacji blisko Krakowa? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrony Tyńca

Dębniki,Kraków

823 000 zł74 m² 11 197,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części Krakowa - komfort i swoboda na co dzień. To miejsce dla osób, które chcą połączyć ciszę i zieleń z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

771 000 zł55 m² 14 061,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj, rejon ulicy Bunscha, blisko p+r Czerwone Maki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

777 280 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2.C.0.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55,52 m2 - Kraków Podgórz, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

884 530 zł61 m² 14 505,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do końca marca W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 105 200zł Komfortowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

564 585 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji deweloperskiej essa Kliny przy ul. Anny Szwed - Śniadowskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

860 000 zł52 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Twoje miejsce w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Przedstawiam ofertę komfortowych mieszkań położonych w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branicka

Nowa Huta,Kraków

546 350 zł45 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokalizacja: branice/ Nowa Huta Przedstawiam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

571 444 zł39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.A.3.09 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI 2 pokojowe 39,14 m2 , Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

588 000 zł39 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

883 000 zł52 m² 16 867,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe wykończone na kameralnym zamkniętym osiedlu o powierzchni 52,35 m2 z 2,46m2 balkonem, znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

995 000 zł63 m² 15 687 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel. 728 *341 *653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! W ogłoszeniu prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

1 071 200 zł52 m² 20 525 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: telefon: 728 *341* 653 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Becka

Wola Justowska,Kraków

1 732 745 zł112 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu Woli Justowskiej przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

903 000 zł55 m² 16 418,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | duży balkon 11 m | południowo-zachodnia ekspozycja | ostatnie takie mieszkanie Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie z dużym, ponad 11-metrowym balkonem od strony.