Mieszkanie, ul. Banacha

Banacha, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

  • 1 315 000 zł
  • 73,32 m²
  • 17 935,08 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Milewska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Banacha

Banacha, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 315 000 zł

73,32 m²

17 935,08 zł/m²

Mieszkanie, ul. Banacha

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 315 000 zł 73,32 m² 17 935,08 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2021
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2021

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 315 000 zł (17 935,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 73,32 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Estates, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3236

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie zlokalizowane na Górce Narodowej.

Osiedle zlokalizowane przy ulicy Banacha w dzielnicy Prądnik Biały. Rozbudowana infrastruktura drogowa, a także oddana już nowa linia tramwajowa (3 minuty pieszo) zapewniają doskonały dostęp do centrum miasta. W pobliżu znajduje się również wiele terenów rekreacyjnych. (...)

Agent

Paulina Milewska

884 994...

884 994 949

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

884 994...

884 994 949

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.