Mieszkanie

Pachońskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

  • 1 100 000 zł
  • 57 m²
  • 19 298,25 zł/m²

Zdjęcie

Halina Wadowska

Skontaktuj się

Mieszkanie

Pachońskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 100 000 zł

57 m²

19 298,25 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 100 000 zł 57 m² 19 298,25 zł/m²

Piętro:
7/7
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

7/7

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 100 000 zł (19 298,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57 m², 4 pokoje; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/7, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m²)
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Halina Wadowska ARKA, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WAD-MS-13047

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Krowodrza- Biały Prądnik ul. Pachońskiego
4 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku do wykończenia.
Mieszkanie 57 metrowe na 7 piętrze w 7 piętrowym bloku.
Kuchnia otwarta na salon z wyjściem na bardzo duży balkon.
3 samodzielne pokoje, łazienka.
W przedpokoju miejsce na dużą szafę w zabudowie.
Mieszkanie słoneczne, strona południowo zachodnia dostępne od zaraz.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska. (...)

Agent

Halina Wadowska

512 142...

512 142 750