Mieszkanie, ul. Piaszczysta
Piaszczysta, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- 787 350 zł
- 51,91 m²
- 15 167,60 zł/m²
Agnieszka Nowak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Piaszczysta
Piaszczysta, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Piaszczysta
Zaktualizowane: 18 maja 2026
787 350 zł 51,91 m² 15 167,60 zł/m²
2/4
3
2027
garaż w bryle budynku
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 787 350 zł (15 167,60 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Charakterystyka mieszkania: 51,91 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
- Źródło: biuro nieruchomości: Wschód Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: WSCH-MS-7924
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Piaszczysta, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Prądnik Biały
Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC
Majowa promocja
3 pokoje + miejsce garażowe w cenie + system smart home
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. (...)