Mieszkanie, ul. Piaszczysta
Piaszczysta, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- 740 600 zł
- 48,28 m²
- 15 339,69 zł/m²
Agnieszka Nowak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Piaszczysta
Piaszczysta, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Piaszczysta
Zaktualizowane: 18 maja 2026
740 600 zł 48,28 m² 15 339,69 zł/m²
1/4
3
2027
garaż w bryle budynku
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 740 600 zł (15 339,69 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 48,28 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
- Źródło: biuro nieruchomości: Wschód Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: WSCH-MS-7921
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Piaszczysta, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego
Promocja do 31maja
W cenie mieszkania miejsce postojowe oraz system smart home
Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. (...)