Mieszkanie Kraków
Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- 1 042 500 zł
- 75 m²
- 13 900 zł/m²
Olivia Duchnowsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Kraków
Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Kraków
Zaktualizowane: 13 maja 2026
1 042 500 zł 75 m² 13 900 zł/m²
1/4
3
2026
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 042 500 zł (13 900 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 75 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Estates, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 3225
Lokalizacja
- Adres: Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m, położone w nowoczesnej inwestycji na terenie Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z balkonem i funkcjonalnym rozkładem, stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia lub inwestycji na przyszłość. Planowany termin realizacji inwestycji: III kwartał 2026 roku. (...)