Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Pachońskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

  • 865 000 zł
  • 52,50 m²
  • 16 476,19 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Mlecz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Pachońskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

865 000 zł

52,50 m²

16 476,19 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Zaktualizowane: 23 maja 2026

865 000 zł 52,50 m² 16 476,19 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1983
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1983

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 865 000 zł (16 476,19 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 52,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1983
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 1 250 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Noble Brokers, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 223341

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone na II piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Henryka Pachońskiego w Krakowie, na Prądniku Białym

*gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych
*pełna własność z odrębną księgą wieczystą
*3 niezależne pokoje
*dwustronna ekspozycja (północ - południe)
*zabudowana loggia od strony południowej
*duży parking wyłącznie dla (...)

Agent

Aleksandra Mleczko

783 647...

783 647 270

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości