Mieszkanie, ul. Czerwieńskiego

Czerwieńskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

  • 879 000 zł
  • 55,15 m²
  • 15 938,35 zł/m²

Zdjęcie

Julia Nowak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Czerwieńskiego

Czerwieńskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

879 000 zł

55,15 m²

15 938,35 zł/m²

Mieszkanie, ul. Czerwieńskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

879 000 zł 55,15 m² 15 938,35 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 879 000 zł (15 938,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 55,15 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 610 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nest Brokers, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 465147

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerwieńskiego 10 w Krakowie, na osiedlu Azory.

Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysokim standardem wykończenia. Dzięki dwustronnej ekspozycji mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień. Widok na zieleń zapewnia nam ciszę, komfort i prywatność. (...)

Agent

Julia Nowak

733 980...

733 980 521

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości