dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 178 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 190 000 zł73,26 m² 16 243,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

555 004 zł31,18 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

562 456 zł33,68 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Smętna 1E i 1F

Bronowice Wielkie Kraków

1 316 838 zł82,82 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł43,38 m² 15 905,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,19 m² 16 931,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Miło mi zaprezentować komfortowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym. Komfortowe, jasne i przytulne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ok. 50 m2 wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Eleganckie mieszkanie W bardzo dobrym stanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w atrakcyjnej i zielonej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 082 zł54,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znjaduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 647 zł45,01 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znjaduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 038 zł34,61 m² 15 516,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogródka. Lokal znjaduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł45,10 m² 15 233 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 560 000 zł87,46 m² 29 270,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Klimat Kazimierza w najlepszym wydaniu - apartament przy ul. Św. Katarzyny Wyjątkowy apartament o powierzchni 87,46 m , położony na 2. piętrze zabytkowej, XVI-wiecznej kamienicy - to.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,67 m² 18 619,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wejścia mieszkanie z antresolą tuż obok Zakrzówka! 38,67 m | ul. Zakrzowiecka 31a. Szukasz nowoczesnego mieszkania, z którego okien widać zieleń, a po pracy możesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł62,62 m² 18 205,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie Z ogromnym potencjałem | ul. Śląska 9 | kraków - krowodrza Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł43,66 m² 17 407,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,50 m² 15 464,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

*zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, topowa lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 940 zł67,72 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennymi, dwóch sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 408 zł64,96 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 928 zł58,08 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennymi, dwóch sypialni, łazienki oraz dwóch loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

1 299 000 zł72,88 m² 17 823,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

72,88 m | 3-4 pokoje | 2 balkony | 1 piętro | Czyżyny ul. Sikorki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 1. piętrze w budynku z 2019 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,37 m² 18 429,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ciekawe mieszkanie na nowym osiedlu ul. Stańczyka Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią otwartą, dużego tarasu, przedpokoju i łazienki. Ogrzewanie i woda miejskie duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

499 000 zł26,51 m² 18 823,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2025 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul. Powstańców w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł42,01 m² 19 519,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Ta jasna i funkcjonalna 2 pokojowa przestrzeń o powierzchni 42 m w Dąbie Plaza od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37 m² 12 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią w stanie do remontu, w doskonałej lokalizacji: olsza / ul. Bohaterów Wietnamu (przy Rondzie Młyńskim). Ogrzewanie i cwu miejskie / Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł64,67 m² 14 318,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie idealne dla Rodziny: 4-pokoje z balkonem i 2 łazienkami. Tu znajdziesz zieleń i miejsce do odpoczynku, a w zasięgu spaceru: infrastrukturę dla wygodnego życia na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Biuro nieruchomości vavelia prezentuje z wyłączną przyjemnością ofertę sprzedazy mieszkania w stanie deweloperskim: - 40 m2 - 2 pokoje - przestronny taras od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 000 zł68,26 m² 14 166,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne dla rodziny - wygodne 4-pokojowe z widokiem na zieleń i rozwiniętą infrastrukturą w zasięgu spaceru: glogera 32 - Prądnik Biały ukończona inwestycja - ostatnie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł55 m² 14 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 2 piętrze (dostępne jest również mieszkanie na 3 piętrze) w 7 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40,52 m² 15 769,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 639 000 zł Powierzchnia: 40,52 m2 Piętro: 3/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,50 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym / Żabiniec w Krakowie. Rozkład pomieszczeń: duży salon o powierzchni ok.18,6 m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,99 m² 14 728,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,29 m² 16 058,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51 m² 15 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe 50m2 nowe budownictwo (2009) przy ulicy Radzikowskiego. Lokalizacja na granicy dzielnic krowodrza/prądnik Biały. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu Lidl, ikea, galeria Bronowice,.