Mieszkanie, ul. Prądnicka

Prądnicka, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

  • 835 000 zł
  • 46,40 m²
  • 17 995,69 zł/m²

Zdjęcie

Andrii Pasternak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Prądnicka

Prądnicka, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

835 000 zł

46,40 m²

17 995,69 zł/m²

Mieszkanie, ul. Prądnicka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

835 000 zł 46,40 m² 17 995,69 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1793
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1793

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 835 000 zł (17 995,69 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 46,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1793
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: TEC Real Estate, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PE214010

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Otwórz drzwi do mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalny układ oraz doskonałą lokalizację blisko centrum Krakowa.

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone na granicy Krowodrzy i Prądnika Białego przy ul. Prądnickiej 68A. Nieruchomość została wykończona pod klucz w bardzo wysokim standardzie i wyposażona w nowe meble, klimatyzację oraz pełne AGD. (...)

Agent

Andrii Pasternak

797 048...

797 048 101

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrii Pasternak

797 048...

797 048 101

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.