Apartament, ul. Jaremy
Jaremy, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- 763 500 zł
- 57,30 m²
- 13 324,61 zł/m²
Rafał Migdał
Skontaktuj się
Apartament, ul. Jaremy
Jaremy, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament, ul. Jaremy
Zaktualizowane: 11 maja 2026
763 500 zł 57,30 m² 13 324,61 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
1/5
3
2025
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 763 500 zł (13 324,61 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 57,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: bez okna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: White Estates, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: WE148354
Lokalizacja
- Adres: Jaremy, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
Trzy pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bronowice/Azory.
Zakup bezpośrednio
bez PCC
bez prowizji
Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim.
Zdjęcia przedstawiają poglądowe wizualizacje.
Mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym,
- sypialni,
- pokoju
- przedpokoju,
- łazienki. (...)
502 429...
502 429 894