Mieszkanie, ul. Felińskiego

Felińskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

  • 648 000 zł
  • 40,93 m²
  • 15 831,91 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Kowynia

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Felińskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

648 000 zł

40,93 m²

15 831,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Zaktualizowane: 11 maja 2026

648 000 zł 40,93 m² 15 831,91 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2009
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2009

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 648 000 zł (15 831,91 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 40,93 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2009 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 607 zł
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,93 m², położone na 1. piętrze budynku z windą.Układ mieszkania:salon z aneksem kuchennymsypialniałazienkabalkonMieszkanie jest gotowe do zamieszkania nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrze zostało funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone w niezbędne meble oraz sprzęty. (...)

Agent

Barbara Kowynia

532 254...

532 254 309

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Barbara Kowynia

532 254...

532 254 309

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Barbara Kowynia

Zostaw telefon, oddzwonimy