Mieszkanie, ul. Pachońskiego
Pachońskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- 870 000 zł
- 60 m²
- 14 500 zł/m²
Maja Nawrot
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pachońskiego
Pachońskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pachońskiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
870 000 zł 60 m² 14 500 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
6/10
3
1977
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
6/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1977Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 870 000 zł (14 500 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/10
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: LIVINDER, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 5455/5595/OMS
Lokalizacja
- Adres: Pachońskiego, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku.
Najważniejsze informacje:
- Powierzchnia: 60 m²
- Liczba pokoi: 3
- Balkon
- Piętro: 6/10
- Winda
- Mieszkanie po remoncie (2021 r. (...)