Mieszkanie, ul. Pękowicka
Pękowicka, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- 633 000 zł
- 48 m²
- 13 187,50 zł/m²
Przemysław Pluta
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pękowicka
Pękowicka, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pękowicka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
633 000 zł 48 m² 13 187,50 zł/m²
1/3
3
2027
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 633 000 zł (13 187,50 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 48 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Semaco Real Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: OF268863
Lokalizacja
- Adres: Pękowicka, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Nowa inwestycja na Prądniku Białym - kamerlane 3-piętrowe budynki.
Skorzystaj z oferty przedsprzedażowej - niższe ceny!
Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% PCC i prowizji.
INWESTYCJA:
Inwestycja przy ul. Pękowickiej to propozycja dla osób poszukujących zarówno komfortowego miejsca do życia, jak i nieruchomości o wysokim potencjale inwestycyjnym. (...)