Mieszkanie Kraków
Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
- 641 686 zł
- 38,37 m²
- 16 723,64 zł/m²
Robert Borzym
Skontaktuj się
Mieszkanie Kraków
Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie Kraków
Zaktualizowane: 21 maja 2026
641 686 zł 38,37 m² 16 723,64 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
3/3
2
2027
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 641 686 zł (16 723,64 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Dostępne: grudzień 2027
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 38,37 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 573810
Lokalizacja
- Adres: Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym!
ZAKUP OD DEWELOPERA, NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!
Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze (powierzchnia 38,37 m2), położone w atrakcyjnej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. To bardzo dobra opcja pierwszego własnego mieszkania lub inwestycji pod wynajem. (...)
536 903...
536 903 480