Mieszkanie, ul. Stańczyka

Stańczyka, Kraków, małopolskie

  • 632 000 zł
  • 34 m²
  • 18 588,24 zł/m²

Zdjęcie

Filip Wawrzynek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stańczyka

Stańczyka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

632 000 zł

34 m²

18 588,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stańczyka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

632 000 zł 34 m² 18 588,24 zł/m²

Piętro:
4/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2009
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2009

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 632 000 zł (18 588,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 34 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2009
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/8, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (10 m²)
  • Czynsz: 500 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Bronowic przy ul. Stańczyka

Mieszkanie:

- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz
- stan do zamieszkania
- balkon przez całą szerokość mieszkania
- okna na stronę południową
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
- miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 75000 zł

Budynek i okolica: (...)

Agent

Filip Wawrzynek

509 016...

509 016 286

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 016...

509 016 286

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została