Mieszkanie, ul. Stańczyka

Stańczyka, Kraków, małopolskie

  • 615 000 zł
  • 33,37 m²
  • 18 429,73 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Podgó...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stańczyka

Stańczyka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

615 000 zł

33,37 m²

18 429,73 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stańczyka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

615 000 zł 33,37 m² 18 429,73 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/8
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/8

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 615 000 zł (18 429,73 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 33,37 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2016
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/8, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 530 zł
  • Wyposażenie: pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, bidet
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ciekawe mieszkanie na nowym osiedlu ul. Stańczyka

Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią otwartą, dużego tarasu, przedpokoju i łazienki.

Ogrzewanie i woda miejskie

duży parking wyłącznie dla mieszkańców

Duże okna balkonowe

możliwość wydzielenia pokoju sypialnianego

kontakt
Agnieszka Dorynek
 

Agent

Małgorzata Podgórska

604 484...

604 484 866

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 484...

604 484 866

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl