dowolna

Mieszkania Kraków – oferty mieszkań w Małopolsce

9 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawiszy

Kliny,Kraków

1 135 000 zł115 m² 9 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni użytkowej 108,77 m (powierzchnia całkowita 115,25 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł37 m² 21 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho Młyny Mogilska - apartament z ogródkiem w prestiżowej inwestycji klasy premium Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,67 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

634 392 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Kazimierz,Kraków

829 000 zł49 m² 16 918,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji od Kupującego! Zdjęcia przedstawiają nieruchomość z elementami dekoracyjnymi oraz aranżacją typu home staging. Wyposażenie ruchome oraz dodatki mają charakter poglądowy. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Ruczaj,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Anny Szwed-Śniadowskiej w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość: - powierzchnia 39 m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (58m ) | Sosnowieckia 30 | Garaż Lokalizacja: krowodrza / Bronowice - Inwestycja Mieszkaj w Mieście" Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie dla osób, które cenią świetną lokalizację i wysoki standard życia. Jeśli szukasz miejsca, z którego wszędzie masz blisko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

1 580 000 zł106 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestrzeni, która daje komfort domu, ale bez uciążliwych obowiązków z nim związanych? To mieszkanie przy ul. Siewnej zostało stworzone dla wymagającej rodziny. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do sprzedaży w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Łokietka (tuż przy Wrocławskiej) w Krakowie. Okolica: okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

953 100 zł71 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w garażu | Górka Narodowa / Prądnik Biały | Kraków oferta tylko U nas! Premium Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie- al. Kijowska, krowodrza Na wynajem od zaraz komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe, położone przy al. Kijowskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata: zachodnią oraz północną) o wielkości 69,81 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

800 338 zł52 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne bez prowizji oraz 2% pcc, w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

645 900 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania + klimatyzacja gratis (bez montażu) 645 900zł zamiast 688.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

685 950 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do 30.04 + klimatyzacja gratis (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

435 000 zł21 m² 20 518,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Z klimatyzacją ul. Mazowiecka krowodrza, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mazowieckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mistrzejowice,Kraków

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Dębniki,Kraków

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam do sprzedaży duże mieszkanie przy ul. Lipińskiego w stanie do odświeżenia. Pod kątem lokalizacji, metrażu i rozkładu lokal idealnie sprawdzi się dla potrzeb rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 kwietnia, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na krakowskim Podgórzu, tuż obok Placu Bohaterów Getta. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

585 000 zł34 m² 17 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34,36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - J. Conrada 27. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Czyżyny,Kraków

1 411 462 zł80 m² 17 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 3 loggie | Garaż | Komórka Lokatorska Wyobraź sobie przestrzeń, która dopasowuje się do rytmu życia Twojej rodziny, a nie na odwrót. Ten unikalny, 3-poziomowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

3 000 zł40 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przytulnego mieszkania z klimatyzacją o powierzchni ponad 40 m , zlokalizowanego przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Kraków

695 000 zł30 m² 23 559,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w sercu Kazimierza wysoki standard | ul. Brzozowa Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna kawalerka o powierzchni 29,50 m , położona na parterze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

891 306 zł74 m² 12 051,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 4 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Avia

Nowa Huta,Kraków

610 000 zł33 m² 18 484,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na nowoczesnym osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

790 000 zł55 m² 14 348 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem o wielkości 55,06 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe do odbioru, z możliwością wykończenia pod klucz. Klimatyzacja, filtry antysmogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

4 305 zł48 m² 90,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Truszkowskiego

Bronowice Małe,Kraków

1 054 000 zł71 m² 14 845,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Parterowy apartament o powierzchni 71 m2 z prywatnym ogródkiem to idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania z dodatkową przestrzenią zewnętrzną. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy mieszkanie dwupokojowe w rejonie Czyżyn w osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - stan do zamieszkania /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się przy ulicy Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się przy ulicy Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

515 000 zł37 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kobierzyńska Mieszkanie 1 pokojowe - możliwość podziału na 2 pokoje Komórka lokatorska Miejsca postojowe przy klatce 36,6m2 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 460 zł44 m² 78,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

779 000 zł45 m² 17 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu elegancko urządzone, gotowe do wejścia, jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa - Bronowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ugorek,Kraków

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Włodkowica ( Śródmieście- ugorek) Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mistrzejowicka

Mistrzejowice,Kraków

645 903 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera 0% prowizji bez 2%pcc nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlińskiego

Dywizjonu 303,Kraków

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 57 m Czyżyny / os. Avia dostępne od zaraz Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łobzów,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.