dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zabłocie

224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

224 ogłoszenia

736 300 zł37 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone 1-pokojowe mieszkanie w modnej dzielnicy Krakowa. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla pary lub singla. Świetna opcja inwestycyjna - stopa zwrotu przy wynajmie długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 276 000 zł105,54 m² 21 565,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 105,54 m , zlokalizowany w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł39,14 m² 22 457,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie premium Ocean Apartments, ul. Pana Tadeusza, kraków (zabłocie) Powierzchnia: 39,14 m -piętro: 5/7 - Ekspozycja: południe / wschód - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu apartamentu o powierzchni 55,57 m2 przy ul. Kiełkowskiego 8 w Krakowie w dzielnicy Zabłocie w prestiżowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament położony w inwestycji Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego, w sercu Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

912 340 zł50,08 m² 18 217,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Zabłociu na ulicy Portowej o powierzchni 50,08 m2. Lokalizacja Inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,83 m² 23 551,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie z dużym tarasem na Zabłociu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,16 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 4 piętrze o powierzchni 58,2 składa się z: salonu Sypialni Aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 000 zł72,50 m² 16 179,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe na czwartym piętrze z dwoma balkonami o ekspozycji wschodnio - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 72,44 m2, położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł76,51 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

999 345 zł55,55 m² 17 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

WYJĄTKOWA OFERTA W ZACISZNEJ CZĘŚCI KRAKOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36 m² 83,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 000 zł67,09 m² 19 287,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddana do użytku w marcu 2024 na Zabłociu. Czteropokojowe mieszkanie na 5 piętrze budynku składa się z : salonu z aneksem kuchennym - 19 m2 sypialnia 9,79 m2, 9,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 019 zł39,79 m² 22 895,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,79 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 710 zł24 m² 112,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem komfortowe studio o łączniej powierzchni 24,5 m2 położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tadusza Romanowicza - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł56,47 m² 19 992,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddana do użytku w marcu 2024 na Zabłociu. trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze budynku składa się z : salonu z aneksem kuchennym - 22,83 m2 sypialnia 10,61 i 10,51.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w świetnej lokalizacji na Zabłociu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w budynku Atal Residence. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 566 zł39,70 m² 17 848 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja na ul. Portowej w Krakowie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie, oferujące mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne lokale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł45,02 m² 20 413,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy loft na Zabłociu autentyczny loft w sercu Krakowa lokalizacja: oferujemy na sprzedaż unikalny loft zlokalizowany w sercu krakowskiego Zabłocia w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48 m² 14 979,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Zabłociu przy ul. Pana Tadeusza (obok Klimeckiego).Nieruchomość o powierzchni 47m2 położona jest na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

943 000 zł41 m² 23 209,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 40,63 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Contact in english mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe - poszukujemy pierwszego najemcy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

769 000 zł38 m² 20 236,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Romanowicza ( Zabłocie) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

770 000 zł39 m² 19 922,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,65 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

827 000 zł47 m² 17 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Zabłocie,Kraków

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: kraków, zabłocie, ul. Hetmańska Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 39m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 2-pokoje, osobna jasna kuchnia Na sprzedaż mieszkanie znajdujące sie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 111 000 zł65 m² 17 184,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 199 000 zł58 m² 20 672,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje + balkon, gotowe do wejścia, zabłocie Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w popularnej dzielnicy Krakowa- zabłocie. Lokalizacja Kraków, zabłocie - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 990 zł36 m² 82,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie 2 pokojowe wykończona w standardzie premium! Dostępne od zaraz! Zabłocie to jedna z najmodniejszych dzielnic w Krakowie. W mieszkaniu mamy świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Dołach

Zabłocie,Kraków

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe wysokiego standardu 39m2 - ul. Na Dołach, zabłocie Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2 w wysokim standardzie przy ul. Na Dołach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zabłocie,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe i widokowe 1-pok. mieszkanie przy ul. Zabłocie. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w luksusowej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 189 000 zł68 m² 17 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w sercu Zabłocia - najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, design i bliskość Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m z dwoma loggiami, położone na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji Nowe Zabłocie przy ul. Pana Tadeusza 7 w Krakowie.