dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zabłocie

224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

224 ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Zabłociu ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 369 000 zł104 m² 22 778,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Designerski penthouse z 112-metrowym tarasem na ostatnim piętrze english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament z 112-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 39 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Na Dołach 3 w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy stylowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Lokum Salsa przy ulicy Klimeckiego, w samym centrum krakowskiego Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 072 141 zł64,65 m² 16 583,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 000 zł80 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje | 80 m | 2 balkony | garaż | Zabłocie | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, 4-pokojowy apartament o pow. ok. 80 m , położony na 4. piętrze w budynku z 2021 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 500 zł57 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i urządzone mieszkanie gotowe do wprowadzenia się przy ulicy Pana Tadeusza 10 w Krakowie. Mieszkanie ma metraż 56,97m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 078 000 zł44,01 m² 24 494,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł66,99 m² 17 151,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje 2 loggie - Nowe Zabłocie | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55,57 m | Kraków, zabłocie | w pełni wykończone i wyposażone Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł66,50 m² 21 804,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na ul. Przemysłowej prestiżowa lokalizacja na Zabłociu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł40 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, zabłocie - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł33,35 m² 24 887,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

734 723 zł39,70 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Zabłociu na ulicy Portowej o powierzchni 39.70 m2. Lokalizacja Inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,08 m² 14 917,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% inwestycja oddana do użytkowania Szukasz czystej karty, którą urządzisz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

736 300 zł37 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone 1-pokojowe mieszkanie w modnej dzielnicy Krakowa. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla pary lub singla. Świetna opcja inwestycyjna - stopa zwrotu przy wynajmie długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 276 000 zł105,54 m² 21 565,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 105,54 m , zlokalizowany w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł39,14 m² 22 457,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie premium Ocean Apartments, ul. Pana Tadeusza, kraków (zabłocie) Powierzchnia: 39,14 m -piętro: 5/7 - Ekspozycja: południe / wschód - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie na zabłociu Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z dużym balkonem i składa się z : -dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ulicy Tadeusza Romanowicza na Krakowskim Zabłociu, dzielnica Podgórze. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu apartamentu o powierzchni 55,57 m2 przy ul. Kiełkowskiego 8 w Krakowie w dzielnicy Zabłocie w prestiżowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament położony w inwestycji Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego, w sercu Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

912 340 zł50,08 m² 18 217,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Zabłociu na ulicy Portowej o powierzchni 50,08 m2. Lokalizacja Inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,83 m² 23 551,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie z dużym tarasem na Zabłociu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 073 160 zł63,09 m² 17 009,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel:   Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,16 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 4 piętrze o powierzchni 58,2 składa się z: salonu Sypialni Aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 000 zł72,50 m² 16 179,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe na czwartym piętrze z dwoma balkonami o ekspozycji wschodnio - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 72,44 m2, położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje ofertę mieszkania o powierzchni 43 m zlokalizowanego na Zabłociu w inwestycji 'atal Residence II'. Lokalizacja W bliskim sąsiedztwie tej nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł76,51 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

999 345 zł55,55 m² 17 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

WYJĄTKOWA OFERTA W ZACISZNEJ CZĘŚCI KRAKOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 000 zł100 m² 17 470 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mint Property prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36 m² 83,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 000 zł67,09 m² 19 287,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddana do użytku w marcu 2024 na Zabłociu. Czteropokojowe mieszkanie na 5 piętrze budynku składa się z : salonu z aneksem kuchennym - 19 m2 sypialnia 9,79 m2, 9,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton przedstawia do wynajęcia 2 pokojowy apartament w dzielnicy Zabłocie przy ul. Portowej w cenie 3700 zł. ***we speak english *** Bądź pierwszym najemcą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Zabłociu na ulicy Portowej o powierzchni 63.09 m2. Brak prowizji i pcc! Inwestycja oddana do użytkowania. Lokalizacja Inwestycja znajduję się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 019 zł39,79 m² 22 895,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,79 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł66,50 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, mieszkanie położone przy ul. Przemysłowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Kraków na Zabłociu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w świetnej lokalizacji na Zabłociu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w budynku Atal Residence. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowane, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ulicy Klimeckiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, przestronnym.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Zabłocie