dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Zabłocie

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

859 000 zł47 m² 18 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie położone na ul. Kącik 13 w Krakowie. Nowe mieszkanie po remoncie generalnym, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,32 m² 19 790,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 35,32 m Portowa Zabłocie, kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Portowa Zabłocie przy ul. Portowej w Krakowie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł46,35 m² 20 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.35 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł49,54 m² 19 983,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.54 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 100 zł76,59 m² 66,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane z klimatyzacją 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z oddz. toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł37,72 m² 20 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Garden Residence na krakowskim Zabłociu. - jednej z najszybciej rozwijających się i najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł38,88 m² 21 219,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie z loggią, komórką lokatorską i miejscem w garażu podziemnym w topowej lokalizacji | Pasaż Podgórski | ul. Zabłocie 35 | Zabłocie lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ma przyjemność przestawić jasne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie przy ulicy Wielickiej 26, przy samym urzędzie Miasta. Do wynajęcia od zaraz. Budynek w którym znajduje się mieszkanie, to.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45,97 m² 20 426,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.97 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83 m² 19 879,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament Z systemem smart home | zabłocie | gotowy do zamieszkania Lokalizacja: kraków Zabłocie Powierzchnia: 83 m Pokoje: 3 | Łazienki: 2 Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł78,60 m² 21 615,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie piętro | 78,6 m | 3 pokoje | Zabłocie | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany apartament o powierzchni 78,6 m , położony na ostatnim, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 332 zł63,09 m² 15 189,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 799 zł43 m² 88,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu w nowoczesnej inwestycji Zabłocie Concept, przy ul. Zabłocie 27. Apartament o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca, przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w budynku *orion* przy ul. Przemysłowej 13. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym, sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł49 m² 17 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia. Mieszkanie o powierzchni 49m2 obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 964 zł58,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 873 zł79,98 m² 17 615,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sercu Zabłocia, ~ 80m2. Loggia powierzchnia: 79,98 m liczba pokoi: 3 piętro: 1 cena: 1 408 873 zł cena za m : 17 615 zł/m status: gotowe do odbioru Kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł59,80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy, industrialny loft o powierzchni 59,8 m z widokiem na panoramę miasta w prestiżowej inwestycji Lofty w Młynie na krakowskim Zabłociu. Lokalizacja Zabłocie to obecnie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł43,09 m² 20 654 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w sercu modnego Krakowskiego Zabłocia - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się części miasta. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 359 000 zł72,64 m² 18 708,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przejęcia najmu nowoczesnego apartamentu typu studio, zlokalizowanego przy ul. Romanowicza 4b w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 687 089 zł78,94 m² 21 371,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania z przestronnym balkonem w nowo wybudowanym budynku na Zabłociu. Brak prowizji oraz podatku pcc 2%! Na pięciu piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 000 zł63,09 m² 15 184,66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament położony w prestiżowej części Krakowa na Zabłociu. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ( 18 m2) położone przy ul. Na Dołach w sąsiedztwie biurowców cisco, aptive oraz bbh. Lokalizacja: budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,71 m² 80,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane w samym sercu krakowskiego Zabłocia, przy ul. Portowej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł39 m² 17 410 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: kraków, zabłocie, ul. Hetmańska Cena: 679 000 zł Powierzchnia: 39m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 2-pokoje, osobna jasna kuchnia Na sprzedaż mieszkanie znajdujące sie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 723 zł39,70 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel:   Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,24 m² 18 385,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Pana Tadeusza - (możliwość wykończenia). Na powierzchnię 42.81 m składają się: Salon z aneksem kuchennym. Z salonu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 000 zł44,24 m² 18 919,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł33 m² 93,94 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja zabłocie concept house Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z : salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł47,72 m² 20 096,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krakowskie Zabłocie to dzielnica, która przyciąga ludzi aktywnych, kreatywnych, szukających inspiracji na co dzień. Tu życie toczy się pomiędzy kawiarniami, galeriami i nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76,59 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja kraków - P odgórze/zabłocie 5 min krakowski kazimierz! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł51,08 m² 17 423,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków - Zabłocie ul. Kiełkowskiego 51,08 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 51,08 m2, znajdującą się na parterze budynku z 2020 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł44 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja riverside dostępne od czerwca Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z : Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57 m² 21 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

1 078 000 zł44,01 m² 24 494,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,83 m² 21 401,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Kazimierza Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Zabłocie. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie: poranna kawa na balkonie w sercu modnego Zabłocia, szybki spacer na Bulwary Wiślane, a wieczorem restauracje i klimatyczne kawiarnie dosłownie kilka minut od domu brak.

Szczegóły ogłoszenia

2 579 820 zł135,78 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronny loft 135,78 m w sercu Zabłocia wysokie sufity, industrialny klimat [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Zabłocie