dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

1 040 000 zł76 m² 13 774,80 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Al. Kasztanowej w Krakowie w zamkniętym osiedlu, na drugim piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2001 roku w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stare miasto - kazimierz - ulica miodowa 65 M2 - 2 pokoje - 4500 pln - balkon Do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2020 roku przy ulicy Miodowej 42 , w dzielnicy Kazimierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

660 000 zł54 m² 12 290,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Мы также говорим на русском! Czy szukasz mieszkania, które chciałbyś kupić inwestycyjnie, które oferuje bardzo dobry zwrot, bądź zamieszkać w nim właśnie ty? A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harasymowicza

Zakrzówek,Kraków

666 000 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości. Z nami uzyskasz kredyt i fachową pomoc w zakupie. Dzielnica: podgórze / Dębniki / Pychowice Ulica: harasymowicza Rok budowy: 2001 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skowronia

Wola Duchacka,Kraków

559 000 zł50 m² 11 171,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, tylko u nas. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkanie znajdującego się na Woli Duchackiej przy ul. Skowroniej 3f. Lokal bardzo jasny o świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia - piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, znajdujące się w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie położone jest na parterze dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

584 500 zł47 m² 12 489,30 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 46,8 m2 - Kraków, prądnik Biały, ulica Stańczyka mieszkanie I budynek - 46,8 m2, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

370 000 zł35 m² 10 662,80 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli marzysz o przytulnym, słonecznym mieszkaniu z panoramą na miasto - to oferta dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

619 000 zł53 m² 11 779,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego sześciokondygnacyjnego budynku przy ul. Miechowity w Krakowie. Inwestycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oświecenia,Kraków

590 000 zł59 m² 9 971,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwa pokoje z garderobą. Lokalizacja : Oferowane mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się okolicy Bohomolca/ Osiedle Oświecenia. Wkrótce powstanie tu linia tramwajowa bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

320 000 zł28 m² 11 556,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę przy Alei Pokoju idealną na start bądź pod inwestycję. Układ umożliwia wydzielenie sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Lokalizacja: niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerozolimska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

449 000 zł39 m² 11 471,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 - pokojowe (39.14m2) mieszkanie zlokalizowane w nowo budowanej Inwestycji przy ul. Jerozolimskiej. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sewera

Krowodrza,Kraków

395 000 zł27 m² 14 416,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Sewera w Krakowie, na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Podedworze rej. Piaski Nowe. Mieszkanie o powierzchni 56m położone jest na 10 piętrze 10 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

308 000 zł24 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż cicha kawalerka w świetnej lokalizacji na Prądniku Białym. Mieszkanie usytułowane jest na wysokim parterze w 10-cio piętrowym bloku na ogrodzonym, zielonym osiedlu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

399 999 zł36 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze na osiedlu Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Estate Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w zielonej, historycznej części dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Bobrzyńskiego,Kraków

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bunscha, blisko pętli tramwajowej Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

416 000 zł48 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dla Ciebie. Jasne i ciche. Z widokiem na zieleń. Będziesz miał tu 1 pokój dzienny o pow. 17 m2 z balkonem z widokiem na zieleń otaczającą cały blok. Zaraz obok 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Urocze

Urocze,Kraków

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam bez pośredników 2-pokojowe mieszkanie 48 m2 na os. Uroczym w Krakowie, w historycznej części Nowej Huty. Znajduje się ono na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku, powyżej suszarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

529 000 zł47 m² 11 260,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Piasta Park w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złocień

Złocień,Kraków

501 868 zł64 m² 7 800,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja! 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami + miejsce postojowe i pakiet smart home. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 70-tych z windą zlokalizowanym w Krakowie przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

572 565 zł47 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 46,55m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start, pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz studentów krakowskich uczelni. Lokalizacja: bronowice. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola Justowska,Kraków

736 560 zł52 m² 14 170,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję do sprzedaży nowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone na 1 piętrze w kameralnym budynku w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska. Opis Na powierzchnię 52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

2 050 000 zł91 m² 22 624,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Unikatowy apartament w wyjątkowej lokalizacji. Kameralny budynek przy ul. 28 Lipca 1943 graniczący z Parkiem Decjusza oraz Lasem Wolskim. Kompletnie urządzony z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Wieś,Kraków

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości noveltybroker prezentuje 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Nowa Wieś przy ulicy Chopina Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest nie opodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Stare Miasto,Kraków

252 250 zł20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta W centrum - ulica żelazna - metraż ok. 20 M2 Nieruchomość w pobliżu Dworca Głównego, galerii Krakowskiej oraz historycznego centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Bieńczyce,Kraków

439 000 zł56 m² 7 839 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Dunikowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - sypialnia 1 - sypialnia 2 - ustawna jasna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

919 000 zł75 m² 12 253,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Najważniejsze informacje ul. Kijowska 48, krowodrza, blisko centrum Krakowa Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą Powierzchnia mieszkania: 74,9 m2 Pokoje: 3 (25 m2,14 m2, 12 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

485 000 zł45 m² 10 811,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe z panoramicznym widokiem dla pary lub singla. 44,86m2 / 2 pokoje / ul. ks. Józefa Meiera 16 / gotowe do wprowadzenia Z przyjemnością oferuję jasne, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

429 000 zł45 m² 9 618,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie z klimatem z dużym 5 metrowym balkonem ul. Konrada wallenroda/prokocim Nowy przepiękne słoneczne mieszkanie -zapraszam Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Grzegórzki,Kraków

499 000 zł42 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Polecam mieszkanie typu studio na ul. Dietla. Mieszkanie składa się z pokoju z wydzieloną częścią sypialnianą, widnej kuchni (można przerobić na drugi pokój), przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tobiasz Estate Nieruchomości oferuje 1 pokojowe mieszkanie na wynajem na 6. piętrze z windą w dzielnicy Prądnik Czerwony, ul. Powstańców. Mieszkanie dostępne od zaraz, umeblowane, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż W pełni urządzone I umeblowane 2 pokojowe mieszkanie stare podgórze pewna inwestycja pod wynajem N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Kazimierzowskim, osiedle znajduje się tuż obok Plant Bieńczyckich. Mieszkanie Funkcjonalne, jasne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

429 000 zł37 m² 11 585,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów 67 w Krakowie! Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

569 000 zł39 m² 14 412,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w nowym budownictwie. Powierzchnia mieszkania to 39,48m2 i znajduje się na parterze 9-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

659 000 zł54 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,4 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2015 roku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żaka

Kurdwanów Nowy,Kraków

570 000 zł54 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2- pokojowe wraz z aneksem kuchennym, bardzo zadbane, ekspozycja północny zachód (komfort podczas upałów). Usytuowane na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica plus dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

583 625 zł36 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy ostatnie gotowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Grzegórzki Park zaledwie 10 min od Centrum Krakowa. Zakup od Dewelopera, mieszkanie o powierzchni: 36,25 2 Lokal posiada również.