dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

534 312 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie do własnej aranżacji, w centrum Krakowa. Mieszkanie idealnie sprawdzi się pod inwestycję, ale również dla własnego użytku. Lokalizacja: kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

599 697 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Grzegórzki,Kraków

595 000 zł43 m² 13 837,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie podzielone na dwa, w pełni funkcjonalne na Grzegórzkach. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Czyżyny,Kraków

725 000 zł62 m² 11 750,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Czyżynach. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 61,70m2 położona jest na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Nowa Huta,Kraków

463 000 zł50 m² 9 260 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pragnę przedstawić Państwu przytulne mieszkanie na parterze cztero-piętrowego bloku na Czyżynach. Bardzo przyszłościowe za równo pod zamieszkanie z rodziną jak i pod inwestycję. Odnośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

1 039 000 zł105 m² 9 895,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na Klinach Borkowskich. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 105m2 położona jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

820 000 zł73 m² 11 199,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność - mamy to! Może nie jest to 770mld, ale za to 73m2, i to superkomfortowe! Słonecznie? tak! Wygodnie? A jakże! Przestronnie? nie inaczej. Po upalnym dniu okraszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

573 000 zł37 m² 15 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,7 m2, usytuowane na parterze generalnie wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kliny,Kraków

1 099 000 zł105 m² 10 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Wesoła,Kraków

699 000 zł53 m² 13 266,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam okazję zaprezentować Państwu mieszkanie położone w centrum Krakowa, w rejonie ul. Topolowej. Lokal nadaje się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

2 500 000 zł118 m² 21 136,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie inwestycyjne w generalnie wyremontowanej kamienicy z windą w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie z 3 małymi balkonami z widokiem na Wawel, po remoncie - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Czyżyny,Kraków

725 000 zł63 m² 11 457 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Czyżynach. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 63,28m2 położona jest na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Stare Miasto,Kraków

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość ponurej i nie stabilnej pogody w Polsce. Zainwestuj na Cyprze Północnym! kup bez prowizji! Tydzień pobytu na wyspie gratis! Apartamenty, mieszkania, domy w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywickiego

Wola Justowska,Kraków

766 425 zł87 m² 8 809,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z antresolą dla rodziny lub pary w stanie deweloperskim. Apartament zlokalizowany jest w Woli Justowskiej - jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szopkarzy

Prądnik Biały,Kraków

668 000 zł60 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gotowiec do wejścia, prądnik Biały, 4 Pokoje, 60m2, po remoncie - czynsz 457 zł - powierzchnia użytkowa 60 m2 Zakres remontu: generalny remont (m.in: instalacje, podłogi, ściany, okna, drzwi, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miechowity

Ugorek,Kraków

629 000 zł52 m² 11 981 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie: 1) Mieszkanie usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku 2) Powierzchnia ok. 53m2 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Stare Miasto,Kraków

1 049 000 zł94 m² 11 159,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Drewniane podłogi, eleganckie 2 łazienki. Pomysłowo i zgrabnie zaaranżowane - tylko kupować i mieszkać! Mieszkanie położone jest przy Alejach Krasińskiego. Dwustronne , z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

569 000 zł163 m² 3 484,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie obejmuje całe I piętro budynku, dostępne z klatki schodowej. Mieszkanie składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki. Okna z mieszkania wychodzą na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

865 000 zł53 m² 16 448 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul.Jana Długosza na Starym Podgórzu. Nieruchomość idealna na rodziny z dzieckiem, pary lub pod inwestycje. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 485 000 zł65 m² 22 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż 3 Pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul.Rakowickiej 20 w nowej inwestycji 'Apartamenty Novum'. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dekerta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

449 000 zł32 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesny pokój z aneksem kuchennym na ul. Dekerta, na Zabłocie. Spokojna okolica, wysoko rozwinięta infrastruktura. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 32m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

3 500 000 zł137 m² 25 547,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Piękne mieszkanie inwestycyjne w generalnie wyremontowanej kamienicy z windą w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie położone jest przy ul. Starowiślnej w kamienicy, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górka Narodowa

Prądnik Biały,Kraków

694 000 zł66 m² 10 483,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

. ponad 66m2, 3 pokoje, klimatyzacja, słońce, przestrzeń, wygoda - czego chcieć więcej?. a na deser ogrom miejsca! Właśnie odkryłeś swoje wymarzone "M". Mało tego, że swoje, to też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kraków

Piasek,Kraków

1 180 000 zł92 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 92 m2( metraż podany w księdze wieczystej), mieszkanie realnie jest trochę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

1 430 000 zł56 m² 25 535,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę klimatyzowanego apartamentu o powierzchni 56 m2 znajdującego się w rewelacyjnej i prestiżowej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

615 000 zł48 m² 12 941,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż w spokojnej dzielnicy Mistrzejowice, przy Os. Na Wzgórzach. Lokalizacja: w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

875 000 zł33 m² 26 499,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament w doskonałej lokalizacji- ul. Rakowicka w Krakowie. Okolica: okolica jest bardzo dobrze skomunikowana w pobliżu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Stare Podgórze,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie do wynajęcia. Doskonała lokalizacja przy pl Bohaterów Getta. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 po podłodze ,składa się z przedpokoju, dużego salonu z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

1 450 000 zł116 m² 12 521,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Promo Estates prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem przy ulicy Pszona w Krakowie. Lokalizacja: to słoneczne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Olsza,Kraków

545 000 zł27 m² 19 919,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecamy 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remocnie. Mieszkanie znajduje sie w doskonale skomunikowanej okolicy - do dyspozycji mamy około 10 linii autobusowych. Dojście do przystanku zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsza,Kraków

405 000 zł65 m² 13 587,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3pokoje z osobną kuchnią , przyziemie kamienicy z lat 60, kraków Olsza/ Rakowice Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

1 543 745 zł63 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

!Gotowiec inwestycyjny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Stare Podgórze, ul. Lwowska w Krakowie. Okolica: okolica doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Home - Estate przedstawia 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na osiedlu Kolorowym w Krakowie w bloku odnowionym i ocieplonym. Budynek 4 piętrowy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kliny Zacisze,Kraków

649 000 zł44 m² 14 885 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dębniki w Krakowie, okolica Kliny Zacisze. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

955 000 zł63 m² 15 146,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowana na nowym osiedlu przy ulicy Myśliwskiej 3 Mieszkanie 63,05m2 znajdujące się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym w nowej inwestycji "solar garden" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 550 000 zł141 m² 10 992,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji dzielnica Krowodrza, ul. Juliusza Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana- do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Bieńczyce,Kraków

866 320 zł67 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 66,64 m2 na os. Górali (dzielnica : Stara Huta). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z 1954 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

619 000 zł54 m² 11 421 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż piękne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej lokalizacji przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - dużego jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

459 000 zł37 m² 12 342 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nieruchomości Grzybek oferują na sprzedaż lokal stanowiący odrębność nieruchomość o powierzchni 37m położoną Nowej Hucie, na 3 pietrze w bloku bez windy. Stan mieszkania do remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Librowszczyzna

Stare Miasto,Kraków

4 999 000 zł192 m² 26 058,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż apartament o powierzchni 191.84m2 przy ul. Librowszczyzna, stare Miasto! lokalizacja: apartament znajduje się w odnowionej kamienicy z 1895 roku ul. Librowszczyzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Friedleina, w najbliższym sąsiedztwie takich ulic jak: wrocławska, łokietka, świętokrzyska, mazowiecka,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij