dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ruczaj,Kraków

3 330 zł90 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ul. Drukarskiej 4! Idealne dla rodziny z dzieckiem! brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Płaszów,Kraków

564 692 zł36 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak English! Contact the agent to find out more details about this offer. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Lasówka, dzielnica Płaszów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 663 925 zł107 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 107,35 m2 + ogród znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitschana

Prądnik Czerwony,Kraków

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! prądnik czerwony! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bitschana Nieruchomość położona na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek Podgórski

Stare Podgórze,Kraków

729 000 zł35 m² 20 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na 1 piętrze w 4 - piętrowym budynku na ul.Parkowej w Krakowie - dzielnica Podgórze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Bronowice Małe,Kraków

630 000 zł38 m² 14 823 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne i funkcjonalne mieszkanie w sercu Bronowic! Położone na wysokim parterze wyremontowanego bloku z cegły przy ul. Rydla. Rewelacyjnie skomunikowane z dowolnym punktem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

799 000 zł58 m² 13 876,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni bliskiej 58m2 znajdujące się w świetnie skomunikowane części Krakowskiej Nowej-Huty. Lokalizacja: osiedle Teatralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

690 000 zł48 m² 14 226,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta bez prowizji ze strony kupujących Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) trzypokojowego mieszkania przy ul. Łokietka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

598 500 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość o powierzchni 45m 2! Znajduje się na 9 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Niepodległości,Kraków

782 000 zł57 m² 13 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w krakowskich Bieńczycach, idealne dla rodziny. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy luksusowy apartament z miejscem postojowym w garażu, w nowej prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

780 000 zł50 m² 15 694,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta aktualna, zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania. Oferta na wyłączność. M. Dębskiego / zielona okolica / 3 pokoje / do wejścia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

560 000 zł37 m² 15 225,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Helton prezentuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie (z osobną kuchnią) zlokalizowane przy ul. Królewskiej (skrzyżowanie Królewska / Kazimierza Wielkiego) świetna lokalizacja pod wynajem. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

648 000 zł37 m² 17 714,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie Z miejscem postojowym I komórką lokatorską - ruczaj, czerwone maki N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kryniczna

Grzegórzki,Kraków

449 000 zł24 m² 18 654 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: szukasz kawalerki z kw blisko centrum Krakowa? Oto Alternatywa dla Ciebie! Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 24,07 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Podgórze,Kraków

667 000 zł34 m² 19 423,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! apartament 2 pokojowy na starym podgórzu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na klimatycznym Starym Podgórzu. Nieruchomość położona na parterze w 2 piętrow ej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twardowskiego

Dębniki,Kraków

1 250 000 zł90 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży dwa mieszkania inwestycyjne na jednej kw. Mieszkania powstały z podziału jednego dwupoziomowego mieszkania o pow. ok 90mkw. Górny poziom 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

754 200 zł38 m² 19 899,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament przy al. Pokoju, dzielnica Czyżyny w Krakowie. Okolica: okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, do przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

675 000 zł56 m² 11 989,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,30m2, zlokalizowane przy ul. Kurczaba w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Najważniejsze informacje: 3 pokoje 11 piętro z 11 (poddasze) Wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Krowodrza,Kraków

1 250 000 zł73 m² 17 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro rohstar Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować fantastyczne, dwupoziomowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na poddaszu w kamienicy, w spokojnej okolicy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Nowa Huta,Kraków

670 000 zł52 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa huta - urocze mieszkanie Z bwoma balkonami N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 , z dodatkową przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

970 000 zł47 m² 20 638,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy! - do sprzedania mieszkanie inwestycyjne! - dwie kompletne ; osobne kawalerki - na al.Jana Pawła II - dzielnica: (Czyżyny). Mieszkanie usytuowane jest na 5 - piętrze w 7 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł31 m² 24 381,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w nowym etapie inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

679 000 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Więcej informacji: telefon: e-mail: oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na wysokim parterze o powierzchni 40m2 w cenie 679.000zł. Doskonała alternatywa dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Krowodrza,Kraków

459 000 zł21 m² 21 805,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na sprzedaż znajdującą się w samym sercu Krowodrzy, na ul. Lea. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle Urocze

Urocze,Kraków

649 000 zł37 m² 17 737,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, gotowego do zamieszkania bez dodatkowych kosztów! Mieszkanie przeszło generalny remont, jednak zostało wykończone w wysokim standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta na wyłączność biura nieruchomości "nieruchomości Profesjonalnie" Film z mieszkania dostępny na stronie nieruchomosciprofesjonalnie pl 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

620 000 zł29 m² 21 095,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Helton prezentuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone zlokalizowane przy ul. Dąbska 21b (z ogólnodostępnym parkingiem za szlabanem). Więcej zdjęć roboczych prześlę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Hutnicze,Kraków

864 500 zł51 m² 16 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

/ os. Hutnicze / parter / do wejśćia! / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na o s. Hutniczym. Nieruchomość położona na w ys okim parterze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerozolimska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

960 000 zł52 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

English below Oferuję na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 6 piętrze budynku z 2016 roku na osiedlu Wzgórze Krzemionki przy ul. Jerozolimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ulicy Balickiej w Bronowicach w bloku z 2002r. *Rozkład pomieszczeń: - pokój 1: 10,5 m - Pokój 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

650 000 zł48 m² 13 542 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Więcej informacji: telefon: e-mail: lokalizacja Kraków / Nowa Huta / osiedle Tysiąclecia Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 w cenie 650 000zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

660 000 zł33 m² 20 060,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwo wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na krakowskim Podgórzu, dokładnie przy ulicy Glinianej. Jest to ustawne i starannie zaprojektowane mieszkanie - wykończone "pod siebie",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

1 150 000 zł44 m² 26 018,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m , zlokalizowane w świetnym punkcie blisko centrum, w prestiżowej inwestycji "masarska 6 Apartamenty". Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

1 150 000 €232 m² 4 954,76 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: kamienica położona przy ul. Piłsudskiego zaraz obok Krakowskich Błoń. 200m do Sukiennic. Budynek: budynek z 1906 roku wybudowany z cegły. Generalny remont, rewitalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 884 000 zł83 m² 22 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

699 000 zł46 m² 15 129,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! polecamy! kameralna inwestycja! płaszów! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej - Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kołowa

Bronowice Nowe,Kraków

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Właściciel wynajmie bezpośrednio piękną garsonierę 27 m2 z balkonem w apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Kołowej (ok. Agh, bronowice). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 53m w centrum Krakowa ul. Aleje Słowackiego 13b. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i osobnego wc. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 249 000 zł48 m² 26 020,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania 3- pokojowego z dużym balkonem, miejsca postojowego wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

699 000 zł50 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj na Grzegórzkach z pięknym widokiem - 3 pokoje do remontu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne i przestronne mieszkanie w sercu Grzegórzek, o powierzchni prawie 50.