dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

529 000 zł28 m² 18 893 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przytulne i praktyczne 1-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, o powierzchni: 28 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w industrialnym stylu loftowym, zaprojektowane z dbałością o detale i wykończone w wysokim standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weissa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 185 000 zł70 m² 16 832,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pakietu inwestycyjnego o powierzchni łącznej 70,4 m , zlokalizowanej przy ul. Weissa w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

512 720 zł20 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 19,72 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

515 000 zł41 m² 12 591,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### 2-pokoje 37,8 m2 os. Złotego wieku - mistrzejowice. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie 37,8m2 znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

949 200 zł59 m² 15 985,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, klimatyzację oraz dodatki. Funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Prądnik Biały,Kraków

949 000 zł64 m² 14 798,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English below Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem z dwoma miejscami postojowymi - wykończone, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,13 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Krowodrza, ul. Litewska trzy pokoje | osobna kuchnia | po remoncie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyremontowane, 3 -po kojowe mieszkanie o pow. 54 m2 zlokalizowane przy ulicy Litewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

699 000 zł54 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Turniejowej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 2/4. W mieszkaniu - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

875 000 zł40 m² 22 057 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż przy ulicy Pana Tadeusza w Krakowie, zlokalizowane jest w jednej z dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta. Ulica Pana Tadeusza znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysłouchów

Wola Duchacka,Kraków

685 000 zł48 m² 14 390,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, znajdującego się w cichej i spokojnej okolicy na krakowskim Kurdwanowie/ Wola Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków- podgórze- ulica Okólna Sprzedamy ładne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, 50 metrowe na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80. Kuchnia z oknem, zabudowana i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

820 000 zł46 m² 17 982 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz funkcjonalnego oraz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji, to ta alternatywa spełni oczekiwania! lokalizacja: kraków - Podgórze - Płaszów, okolice ul. Przewóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

529 000 zł34 m² 15 545,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Komfortowa kawalerka - nowe budownictwo osiedle mozarta - prądnik biały N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,03 m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

1 001 356 zł36 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Apartamenty przy bonerowskiej 8 to niezwykła inwestycja w nieruchomość ulokowaną na spokojnej i klimatycznej ulicy w zabytkowej kamienicy w samym sercu Krakowa - na Starym mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Stare Miasto,Kraków

1 734 000 zł51 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kobierzyn,Kraków

1 220 000 zł97 m² 12 577,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na południu Krakowa. Nieruchomość Mieszkanie wykończone, przestronne i posiada 97m2 powierzchni użytkowej, na co składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

980 000 zł72 m² 13 620,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 71,95 m2 na ul.Armii Krajowej - dzielnica: (Krowodrza). Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku z około 1976 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

999 000 zł57 m² 17 493 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Widokowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,11 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Wschód przy ul. Białoruskiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

925 000 zł49 m² 18 877,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kontakt w sprawie oferty: magdalena Sosnowska-Banaś Tel.: E-mail: MB Estates presents a comfortable and refreshed, 2-room apartment with an area of 49 m , located on the 2nd floor of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

685 000 zł39 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego 7-piętrowego bloku z windą, zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Prądnik Biały,Kraków

555 000 zł31 m² 17 903,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji- dzielnica Kazimierz, ulica Brzozowa w Krakowie. Okolica: miejsce jest doskonale skomunikowane, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie w stylu Japandi do wynajęcia Aleja Pokoju, kraków Cena: 3500 zł/miesiąc + media Dostępne od: maj 2025 Jasne mieszkanie o powierzchni 40 m w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

530 000 zł27 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stance deweloperskim na sprzedaż, czynsz 170zł to opłaty Bez mediòw Contact Mob.   Mob.   Email.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

860 000 zł36 m² 24 225,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokój W wysokim standardzie! grzegórzki! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Masarskiej (dzielnica Grzegórzki). Okolica posiada świetnie rozbudowaną infrastrurkturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

669 000 zł58 m² 11 437,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferta dostępna tylko w Nest Brokers Zapraszamy do kontaktu i na prezentacje. Komfortowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe + osobna jasna kuchnia - Os. Kolorowe Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Nowy Prokocim,Kraków

799 000 zł58 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania, w którym wygodnie pomieścisz się z rodziną, to ta alternatywa czeka właśnie na Ciebie! Więcej informacji: tel. *780*771*848 e-mail: koniecznie obejrzyj prezetację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

3 150 zł40 m² 78,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Mieszkanie na wynajmem, wykończone w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem przy ulicy Zabłocie. Lokalizacja: apartament w stylu loftowym o powierzchni 39m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

960 000 zł47 m² 20 283,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 7 piętrze, w lokalizacji grzegórzki, w pobliżu Parku Lotników i Tauron arena. Mieszkanie ma powierzchnię 47,33m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

345 000 zł24 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam!:) Myślisz o własnym mieszkaniu w bardzo fajnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji no commission Właściciel tel.   Kraków, ul. Mikołaja Reja 11 / Krakow Mikołaja Reja Street 11 Send a text message when and at what time you want to see the apartment. For.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

899 000 zł43 m² 20 824,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję Państwu na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku Torre Verona oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

779 000 zł58 m² 13 343,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

799 000 zł61 m² 13 017,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Estate Nieruchomości prezentuje wygodne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i komórką lokatorską, zlokalizowane w Nowej Hucie, os. Centrum E , obok Łąk Nowohuckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola Duchacka,Kraków

500 000 zł34 m² 14 692,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Halszki - Podgórze Duchackie. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Stare Miasto,Kraków

980 000 zł41 m² 23 960,90 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje do wejścia W rejonie starego miasta! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kamiennej, w rejonie krowodrzy/starego Miasta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

545 000 zł47 m² 11 556,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta - nieruchomość przy plantach dietlowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna inwestycja lub przytulne mieszkanie dla pary - Stachiewicza, 35 m , 5. piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m położone na 5. piętrze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

819 000 zł42 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 42 m , 1. piętro Lokalizacja: marcholta - Powierzchnia: 42 m - Pokoje: 2 - Piętro: 1 - Rok budowy: 2009 - Ogrzewanie: gazowe - Czynsz: 400 pln Dodatkowe atuty:.