dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

~for english scroll down~ [dostępne od / available from 05.10] BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA! Klimatyczne, zaciszne mieszkanie w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum Krakowa. Znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kleparz,Kraków

7 000 000 zł310 m² 22 580,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania 3 lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 310m2 wraz dochodowym biznesem hotelarskim. Nieruchomość mieści przy ul. Długiej zaraz przy Krakowskich Plantach. Układ 1 piętro - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Żabiniec,Kraków

749 000 zł47 m² 16 004,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Frycza-Modrzewskiego, dzielnica Żabiniec. Okolica posiada doskonale rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1929

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa. Apartament: mieszkanie o powierzchni całkowitej 150 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

675 432 zł42 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Do sprzedaży nowe gotowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,48m położone na I piętrze w 3-piętrowym budynku na Ruczaju w pobliżu pętli Czerwone Maki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

695 000 zł57 m² 12 257,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja 3-pokojowe z miejscem postojowym Ruczaj - ul. Obozowa lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Obozowej, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Dębniki,Kraków

899 000 zł30 m² 29 966 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Victoria Estate prezentuje luksusowo wykończony apartament w centrum Krakowa z widokiem na Wawel. Idealna lokalizacja oraz jasne, eleganckie wnętrze dla wymagających. Nieruchomość: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

849 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 61,6 m2 znajdujące się przy osiedlu Teatralnym, w Krakowie. * 2 piętro * duży przestronny salon * otwarta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

779 000 zł59 m² 13 169,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

695 000 zł57 m² 12 257,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja 3 pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Obozowej, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Bronowice Wielkie,Kraków

1 345 370 zł101 m² 13 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja gotowa oddana do użytkowania cena: 1 345 370 pln metraż: 101,01M2 piętro: II / II gwarancja ceny- podpisz umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

660 000 zł48 m² 13 707,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Grzegórzecka * Powierzchnia: 48,15 m * Piętro: 4 (bez windy) * Układ: 2 osobne pokoje + oddzielna kuchnia * Łazienka: z wanną * Wysokość pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

490 000 zł44 m² 11 053,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią - zielona i spokojna okolica przy Parku Planty Bieńczyckie, osiedle Wysokie, kraków Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

679 000 zł42 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje W spokojnej okolicy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dębskiego, dzielnica Opatkowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

825 000 zł39 m² 20 955 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 38,73 m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *sypialnią *łazienkę Miejsce postojowe w hali garażowej 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

850 000 zł42 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Krowodrza,Kraków

793 000 zł44 m² 17 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,15 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego, w sercu Krowodrzy, kraków. *doskonała lokalizacja - krowodrza *kameralna, odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kurdwanów,Kraków

815 000 zł63 m² 12 957,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie na kurdwanowie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na o s. Kurdwanów , dzielnica Podgórze Duchackie. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

820 000 zł48 m² 16 998,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Rydygiera w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, eleganckie, gotowe do zamieszkania i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe urządzone przez architekta wnętrz zlokalizowane na Krakowskim Ruczaju. Nieruchomości Arkadia mają przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 989 000 zł117 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Stare miasto - 117 M2! Oferuję Państwu 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 117 m2 na al. Adama Mickiewicza Lokal usytuowany jest na 4-pietrze kameralnej pięciopiętrowej kamienicy lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

925 000 zł62 m² 14 919,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje! dla rodziny lub pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na os. Bunscha Park, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siemiradzkiego

Stare Miasto,Kraków

645 000 zł34 m² 18 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Dzień dobry, oferta tylko U nas! Na sprzedaż posiadam 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w kamienicy z końca XIX wieku, która przeszła pełną renowację. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

469 000 zł39 m² 12 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Krakowskich Wzgórzach, w rejonie Krzesławickich Wzgórz / Oś. Na Stoku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

1 550 000 zł64 m² 24 843,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej rezydencji Riva Verona przy ul. Madalińskiego 11a, dębniki, kraków. Mieszkanie o niekonwencjonalnym układzie, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Bieńczyce,Kraków

639 000 zł48 m² 13 175,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy widokowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane na os. Niepodległości, dz. Bieńczyce w Krakowie. Składa się z dużego pokoju z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

737 000 zł52 m² 14 310,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 51,5 m2 znajdujące się przy ulicy Krowoderskich Zuchów w Krakowie. * idealne dla rodziny/ inwestora * blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

680 000 zł48 m² 14 167 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania funkcjonalnego i gotowego do zamieszkania z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Krakowa. Lokalizacja: kraków- os. Dywizjonu 303 dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 039 000 zł52 m² 19 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stylu paryskim, położone w sercu Starego Podgórza jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic Krakowa. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

1 044 522 zł52 m² 20 152,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,83m położone na III piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2-pokojowe + kuchnia, ul. Mogilska, osiedle Oficerskie, grzegórzki, kraków Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 43m2 przy ul. Mogilskiej (osiedle Oficerskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubomirskiego

Śródmieście,Kraków

663 167 zł33 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

1 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja: nieuchomość położona przy ul. Lubomirskiego., dzielnica Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą inrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

761 575 zł40 m² 19 197,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą i świetną komunikacją! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,67 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

322 000 zł17 m² 18 997,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 16,95 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

898 000 zł55 m² 16 191,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Oferta inwestycyjna. Do sprzedaży nowe gotowe mieszkanie 3-pokojowe o pow.55,46m położone na I piętrze w 7-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Barciach

Prądnik Czerwony,Kraków

665 000 zł35 m² 19 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

** Oferta prywatna ** możliwa negocjacja ceny ** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i komórką lokatorską w kameralnej inwestycji Magna Apartamenty na Prądniku Czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 280 000 zł64 m² 19 860,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestrzenne, nowoczesne mieszkanie na mogilskiej lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na inwestycji przy ulicy Mogilskiej, dzielnica Grzegórzki. Osiedle i cała okolica posiada doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Ruczaj,Kraków

667 275 zł43 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Kraków, ul. Zalesie 27 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,05 m z wyjątkowym, 130 m ogrodem okalającym lokal, położone na.