dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

560 000 zł39 m² 14 224 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Podedworze w Krakowie (dzielnica Piaski Nowe / Podgórze Duchackie). Powierzchnia: 39,37 m2 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

790 000 zł33 m² 23 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie / blisko centrum! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rakowickiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

740 000 zł57 m² 13 051,20 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Krowoderskich Zuchów, dzielnica Krowodrza Górka, cena 740 000 zł: rozkład mieszkania: 3 niezależne pokoje, widna kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

520 000 zł33 m² 15 616 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji *510 *297* 341 **oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Woli Duchackiej!** Szukasz miejsca, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Rżąka,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim osiedlu Rżąka. Mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 1993r. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

1 069 000 zł60 m² 17 834,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości tec Real Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,94 m , położonego na II piętrze nowoczesnej inwestycji Kobi House by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas - oferta na wyłączność! 2-pokojowe mieszkanie z dużą łazienka + Przestronny balkon. ul. Pszczelna | Dębniki - zaraz obok ul. Ruczaj, grota-Roweckiego, kobierzyńska. Vibe home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lilli Wenedy

Prokocim,Kraków

560 000 zł43 m² 13 084 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Więcej informacji *510* 297* 341 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i jasną kuchnią | Prokocim | 42,8 m ! Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Okólnej Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, kuchnia oddzielna ciemna, łazienka z toaletą, przedpokój - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Krowodrza,Kraków

679 000 zł40 m² 16 936,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 40 m | Kraków, ul. Meiera Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone w nowoczesnym budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gdyńska

Azory,Kraków

369 000 zł20 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka do wejścia! od września! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Gdyńska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 , położone na 6, ostatnim piętrze apartamentowca z windą przy ul. Turniejowej w Krakowie (podgórze Duchackie). Blok, osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

620 000 zł38 m² 16 389,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rama Home prezentuje wyjątkową okazję - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

2 128 000 zł88 m² 24 086 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja! Pozwolenie na użytkowanie! Niepowtarzalny, dwupoziomowy apartament w świetnej lokalizacji! Piękny, kameralna inwestycja, w poszukiwanej lokalizacji! Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

829 000 zł46 m² 18 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

2 189 000 zł118 m² 18 550,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 4-pokojowy apartament z panoramicznym widokiem Tarasy Verona, ul. Armii Krajowej 12, kraków Nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na 10. piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

1 209 000 zł69 m² 17 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul.Bunscha , Dębniki w Krakowie , w nowej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Po świeżym remoncie wykonanym przez projektanta, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Nowa Huta,Kraków

659 000 zł61 m² 10 803,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, widokowe mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i 2 łazienkami Czyżyny, os. Dywizjonu 303 Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

578 000 zł46 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wysłouchów w Krakowie (dzielnica Kurdwanów / Podgórze Duchackie). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy mieszkanie tbs na sprzedaż 44,5 m Kraków, kurdwanów, ul. Halszki | 3/3 piętro | blok z 2001 r., niska zabudowa Układ i standard 2 osobne pokoje: pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do remontu! spokojna okolica! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Wzgórzach, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

659 000 zł47 m² 14 126,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane w malowniczej lokalizacji Nowej Huty na osiedlu Willowym. Idealne dla inwestorów oraz osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

565 000 zł40 m² 14 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje W bliskim sąsiedztwie parku! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Podłęskiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bursztynowa

Prądnik Biały,Kraków

989 000 zł80 m² 12 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 80 m - Kraków, ul. Bursztynowa Opis nieruchomości: przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytomska

Krowodrza,Kraków

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, bardzo ładne mieszkanie o powierzchni: 28 m przy ulicy Bytomskiej 21a w Krakowie. Ulica Bytomska w Krakowie znajduje się w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

456 000 zł33 m² 13 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, przytulne mieszkanie z tarasem, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na Kurdwanowie, przy ulicy Halszki w Krakowie. Mieszkanie jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Jana Pawła II

Nowa Huta,Kraków

749 000 zł34 m² 22 358,20 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowego apartamentowca z 2009 roku, w ogrodzonym, monitorowanym osiedlu Eldorado przy Parku Lotników w Krakowie. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Ruczaj,Kraków

544 000 zł36 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam zadbane, wygodne mieszkanie 36 mkw. Kraków ul. Zbrojarzy 98. II piętro z windą. W świetnej lokalizacji: kraków, ruczaj ul. Zbrojarzy 98 (w bezpośrednim sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

495 000 zł39 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

545 000 zł39 m² 14 046,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dupokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona na Os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Ugorek,Kraków

600 000 zł51 m² 11 744 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 51 m2 w dzielnicy Kraków - Prądnik Czerwony Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, piękne mieszkanie przy ul. Skawińskiej na Krakowskim Kazimierzu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare miasto/kazimierz Ulica: skawińska Przystanek: plac Wolnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Petrażyckiego (podgórze, opatkowice). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Olsza,Kraków

759 000 zł61 m² 12 442,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle praktyczną i przestronną nieruchomość znajdującą się przy ul. Wileńskiej w dzielnicy Olsza, prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kliny,Kraków

849 000 zł62 m² 13 693,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje Z balkonem! spokojna okolica! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

850 000 zł57 m² 14 886,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie 57,1 m2 jasne, ustawne, ciche, taras, komórka lokatorska, 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym + 1 zewnętrzne - kameralne osiedle " bronowice residence -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

659 000 zł46 m² 14 172 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Więcej informacji *510* 297 *341 / English version below! Oto Alternatywa - 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Bochenka o pow. 46,5 m ! Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

680 000 zł35 m² 19 653,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Stawowa, kraków Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na os. Złocień - dzielnica Bieżanów - Prokocim nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne i bardzo jasne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łazarza

Grzegórzki,Kraków

1 249 000 zł76 m² 16 543,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

N20 Nieruchomości z przyjemnością oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie przy ul. Św. Łazarza, położone w sercu rozwijającej się dzielnicy Wesoła. Cicha, spokojna uliczka.