dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Krowodrza Górka,Kraków

917 000 zł55 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 54,72 m2 na ul. Bratysławskiej dzielnica: krowodrza Górka. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w 16- sto piętrowym bloku z 2002r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Azory,Kraków

425 000 zł24 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane na 3. piętrze bloku z dwiema windami (w tym jedną nowoczesną, zamontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Azory,Kraków

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedajemy nasze mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Ludomira Różyckiego w Krakowie. Budynek przeszedł remont w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

795 000 zł64 m² 12 363,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłacznie W naszym biurze! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum starej części Nowej Huty. Okolica: okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłęska

Prokocim,Kraków

740 000 zł52 m² 14 266,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas. Przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim ( ul. Podłęska) lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

2 238 645 zł88 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 92,80m2 ( powierzchnia użytkowa), znajduje się w wyremontowanej kamienicy, na drugim piętrze, bez windy. Mieszkanie rozkładowe z dwoma balkonami, od strony podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

2 pokoje z widokiem na Park Aleksandry | Gotowe do wejścia Propozycja dla pary lub rodziny, która ceni bezpieczeństwo i komfort. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

759 000 zł53 m² 14 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myślenicka

Swoszowice,Kraków

1 500 000 zł169 m² 8 883,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Swoszowice - oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 135 m2 zlokalizowane na parterze domu jednorodzinnego. Cały budynek to tylko trzy mieszkania każde z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 80 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Komfortowa kawalerka z dużym balkonem na Płaszowie przy ul. Koszykarskiej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25,5 m2 w kameralnym budynku. Mieszkanie: znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

419 000 zł20 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną na 3 piętrze w 10 - piętrowym budynku na ul.Młyńskiej w Krakowie - dzielnica Olsza. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na południu Krakowa. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w X-piętrowego bloku przy ul. Witosa - Kurdwanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieczykowa

Kliny,Kraków

720 000 zł45 m² 15 939,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,17m2 znajdujące się na ul. Mieczykowej na Klinach. Lokalizacja: ulica Mieczykowa położona jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

1 130 000 zł58 m² 19 482,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament o powierzchni 58 m2 położone przy ulicy Prądnickiej w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Prądnickiej 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

990 000 zł53 m² 18 753,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy rondzie Matecznego, z dobrym dojazdem na Podgórze, kazimierz i pod Wawel (ok. 10 min tramwajem). W pobliżu są Park Zdrojowy Mateczny, tereny nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandosów

Podwawelskie,Kraków

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, garsoniera, os. Podwawelskie -wynajmę bez prowizji W zimie słoneczna, a w gorące lato w cieniu natury, piękna, po generalnym remoncie garsoniera na 2 p. w 4 p. bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbie,Kraków

609 000 zł48 m² 12 802,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 47,57 m , zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki - Dąbie w Krakowie na ul. Bajecznej. Układ 3-pokojowy jednostronny z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Złocień,Kraków

990 000 zł79 m² 12 587,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie, 78,65 m Kraków, ul. Czeczów - Os. Złocień Cena ofertowa: 990 000 zł Podstawowe informacje Powierzchnia: 78,65 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieńczyce,Kraków

690 000 zł45 m² 15 221,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 45,33 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł47 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w rejonie ul. Majora/strzelców (prądnik Czerwony) Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, po remoncie, na Prądniku Białym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy! super mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość przerobienia na trzypokojowe )! idealna inwestycja! Posiadamy do sprzedaży 2 - Pokojowe 62,36 m2 - Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

1 020 000 zł46 m² 21 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w nowym budownictwie przy ul. Prandoty Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 750 000 zł114 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Home zaprasza do odkrycia wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu wykończonego w wysokim standardzie, zaprojektowanego przez architekta z dbałością o każdy detal. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

1 990 000 zł94 m² 21 170,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest Apartament 94m^2, który znajduje się na 12 piętrze budynku z recepcją. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzeszowska

Kazimierz,Kraków

590 000 zł32 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż ustawne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na parterze historycznej kamienicy z 1931 roku przy ul. Rzeszowskiej w Krakowie. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Stare Miasto,Kraków

459 000 zł21 m² 21 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka Stare Miasto, ul. Kątowa, kraków Atrakcyjnie położona kawalerka w samym sercu Starego Miasta, w zadbanej kamienicy przy ul. Kątowej. Idealna jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

990 000 zł69 m² 14 348 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż urokliwa nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Podłęskiej ( Bieżanów- prokocim). Mieszkanie trzy pokojowe po generalnym remoncie- czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Wandy,Kraków

669 950 zł54 m² 12 406,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m w świetnej lokalizacji. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia czwartego dają dużą swobodę aranżacji. Idealne dla pary lub rodziny,.