dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiej

Czyżyny,Kraków

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2 w bloku z 2014 r. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

497 000 zł33 m² 15 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bulwarowej, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

650 000 zł57 m² 11 423,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: prokocim-Bieżanów, ul. Teligi, kraków Wyłączność na ofertę nie szukaj dalej! Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która po liftingu może stać się Twoim nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

815 000 zł40 m² 20 183,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w nowej inwestycji "slow City" przy ul. Piaszczystej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiśniowy Sad

Kolorowe,Kraków

299 000 zł21 m² 14 137,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,15 m , zlokalizowana w Kraków przy ul. Wiśniowy Sad, na spokojnym osiedlu Kolorowym. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

689 000 zł53 m² 12 965,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukaliście przestronnego mieszkania do własnej aranżacji? Właśnie znaleźliście Informacje podstawowe o budynku: lokalizacja: prądnik Biały, ulica Krowoderskich Zuchów. Rok budowy: 1978-1979.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

787 000 zł58 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Obozowa). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym ( z oknem), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagodowa

Borek Fałęcki,Kraków

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul.Jagodowej (Podgórze, Borek Fałęcki). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Krowodrza Górka,Kraków

700 000 zł43 m² 16 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Rusznikarskiej (krowodrza, krowodrza Górka). Nieruchomość jest w dobrym stanie, wymaga odświeżenia. Układ lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

567 660 zł29 m² 19 615,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w zielonej i spokojnej części Bronowic projekt łączy wysokiej klasy architekturę z bogatymi częściami wspólnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Bieńczyce,Kraków

533 000 zł38 m² 14 026,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Kazimierzowskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 059 000 zł60 m² 17 507 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, położone przy ul. Walerego Sławka w nowoczesnym budynku z 2021 roku z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 199 000 zł54 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 54,5 m2 zlokalizowane w inwestycji Grzegorzki Park. Inwestycja została wybudowana przez znanego krakowskiego dewelopera Inter Bud, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

760 000 zł30 m² 24 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, łączącego funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

660 000 zł38 m² 17 525,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem na zieleń przy ul.Papierni Prądnickich, Górka Narodowa. Mieszkanie o powierzchni 37.76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Dębniki,Kraków

720 000 zł46 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kliny Borkowskie 3 pokoje w nowym budownictwie, 1 piętro kameralnego, trzypiętrowego budynku na Klinach Borkowskich, w rejonie ulicy Szwed-Śniadowskiej i Bartla. Są mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Krowodrza,Kraków

1 899 000 zł84 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 83,5m2 znajdujący się w okolicach budynku Biprostal. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Polecamy mieszkanie jednopokojowe położone przy ulicy Federowicza (ruczaj, osiedle Bunscha). Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym, łazienka - balkon (2,19m2) - bardzo dobry stan - do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

690 000 zł45 m² 15 221,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 45,33 m2 na os.Albertyńskim (dzielnica: Bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1973 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schweitzera

Prokocim,Kraków

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

616 000 zł39 m² 15 722,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie Z balkonem al.29 listopada. Lokalizacja: nieruchomość położona na os. Górka Narodowa przy al. 29 listopada, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

739 000 zł62 m² 11 843 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

English version below Tylko u nas |r| Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Nowohuckiej 3 w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

849 000 zł53 m² 16 088,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | Kraków, bieżanów-Prokocim (ul. Henryka i Karola Czeczów) Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie Płaszowa przy ul. Na Zakolu Wisły Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grzegórzki,Kraków

1 299 000 zł83 m² 15 650,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Super oferta inwestycyjna - wynajem na pokoje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania sześciopokojowego przy ul. Rzeźniczej ( Grzegórzki) Mieszkanie: - sześć pokoi, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie | 3. piętro | ul. Kobierzyńska- ruczaj/zaborze | Mieszkanie idealne na start! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o bardzo wygodnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Wieś,Kraków

900 000 zł53 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Oferta inwestycyjna. Do sprzedaży nowe gotowe mieszkanie 3-pokojowe o pow.53,28m położone na V piętrze w 7-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

755 000 zł54 m² 13 981,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Promienistych w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokal znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie Płaszowa na przy ul. Na Zakolu Wisły. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w 7 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Radzikowskiego, dzielnica Azory. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 064 375 zł70 m² 15 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Zyblikiewicza 5 w centrum Krakowa. Wnętrze łączy nowoczesny design z klimatem stylu art déco-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowy apartament z balkonem w pobliżu Bulwarów Wiślanych- zabłocie. Wolne od 1.03.2026. Nieruchomość: apartament zlokalizowany na IV piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

2 200 zł54 m² 40,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 54,30m2, 2 pokoje, jasna oddzielna kuchnia, balkon w inwestycji z 1990 z miejscem parkingowym pod blokiem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w cichej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Nowa Huta,Kraków

930 000 zł47 m² 19 978,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż | 2 pokoje | Czyżyny | duży balkon | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,55 m , położone w Krakowie, na Osiedlu 2 Pułku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurczaba

Nowy Prokocim,Kraków

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz komfortowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Do zaoferowania mieszkanie 58 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 029 000 zł68 m² 15 021,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 68,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Starego Wiarusa - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Zapraszamy! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji. Kraków Śródmieście Prądnik Czerwony Olsza II ul. Lublańska w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

720 000 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na ul. Krowoderskich Zuchów na Krowodrzej Górce. Lokalizacja: ul. Krowoderskich Zuchów to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

1 200 000 zł71 m² 16 901,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71 m (w tym 63 m powierzchni użytkowej), położone na 3. piętrze w budynku z 2008 roku przy ul. Płaszowska. Lokal.