dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

930 000 zł85 m² 10 990,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4 pokoje, osobna kuchnia, 2 balkony! ul. Halszki lokalizacja: dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie, ch Dekada, ch Bonarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Wieczysta,Kraków

760 000 zł31 m² 24 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogródkiem | 30,53 m | wys. 360 cm | Młyny Mogilska Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 30,53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kraków

Stare Miasto,Kraków

731 760 zł30 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lentza

Azory,Kraków

520 000 zł37 m² 13 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią Kraków, azory | 37,4 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 37,4 m , położone w spokojnej i zielonej części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

600 000 zł35 m² 17 356,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jasne I funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Z loggią ul. Żabiniec prądnik biały Kraków lokalizacja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone przy ul. Żabiniec w Krakowie w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

695 000 zł43 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zakupu pięknego, świeżo wyremontowanego, w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o wysokim standardzie, zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Swoszowice,Kraków

690 000 zł45 m² 15 422,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kliny - rozwijająca się część na mapie Krakowa! Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż znajdującym się przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł31 m² 81,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Blachnickiego. Mieszkanie: to przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

896 000 zł58 m² 15 448,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do kupienia wykończone, jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w nowym bloku (2021r.) przy ul. Wielickiej w Krakowie - na wysokości ulicy Wolskiej, rejon ul. Seweryna. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice Nowe,Kraków

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Pośrednikom bardzo dziękuję,sprzedam bezpośrednio 3 pokoje z osobną kuchnią, balkonem, piwnicą oś.Bohaterów września 23 ( okna północ, południe)świetna lokalizacja, i infrastruktura,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

880 000 zł54 m² 16 424 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - bardzo blisko parku krakowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł42 m² 77,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Łaszkiewicza nieopodal Ronda Mogilskiego w dzielnicy Rakowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł42 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie developerskim, do wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

750 000 zł38 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną przy ul. Romualda Traugutta w Krakowie, na Starym Podgórzu, co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

865 000 zł62 m² 13 951,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna w sprzedaży do końca marca 2026 r. Później mieszkanie zostanie wynajęte i nie będzie już dostępne w sprzedaży. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wójtowska

Krowodrza,Kraków

410 000 zł20 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Kawalerka zlokalizowana jest przy ul. Wójtowskiej, dzielnica Krowodrza, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Krakowa. Lokalizacja łączy w sobie spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

649 000 zł46 m² 14 263,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | Mieszkanie z 2 balkonami | Bronowice - Kraków | 2025 r. Można uzyskać 2-pack ( polecimy wykonawcę) = wysoki dochód za 2 kawalerki z wynajmu. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 110,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,82 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku (winda, 7 pięter). Lokal jest w pełni umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia 2026 r. DO wynajęcia bezpośrednio od właściciela nowe mieszkanie przy ul. Romana Ciesielskiego 4 w Czyżynach, w budynku z 2022 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hamernia

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 140 000 zł104 m² 20 648 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli przeciętność jest poniżej Twoich oczekiwań i szukasz prawdziwej perełki wśród apartamentów Premium, to ta alternatywa jest warta Twojego zainteresowania. Piękny dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pychowicka

Zakrzówek,Kraków

1 290 000 zł78 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Pychowickiej w Krakowie, na wysokim parterze trzypiętrowego budynku apartamentowego z 2008 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

719 000 zł52 m² 13 737,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Cena: 719.000 zł Powierzchnia: 52,34 m Piętro: 2/2 Rok budowy: 2020 Układ: salon z aneksem + 2 pokoje Ekspozycja: północno-wschodnia Parking: miejsce postojowe w hali garażowej - płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , z dodatkową komórką lokatorską o powierzchni 1,8 m . Lokal znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą w Krakowie, ulica Jana Kantego Federowicza 5. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

750 000 zł56 m² 13 393 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokojowe mieszkanie o pow.56m2 na 2 piętrze w wieżowcu z windą. Pokoje samodzielne , osobna widna kuchnia , przynależny balkon i piwnica. Lokal po remoncie gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Olsza,Kraków

495 000 zł35 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

560 000 zł26 m² 21 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

l nowoczesne studio z ogródkiem | 26 m | Klimatyzacja | Blisko centrum l Garaż l Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Azory,Kraków

598 000 zł33 m² 17 990,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szukasz swojego pierwszego mieszkania w Krakowie takiego, do którego wchodzisz i po prostu zaczynasz żyć? To jest właśnie to miejsce. Mieszkanie, które nie wymaga nic od ciebie Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

699 000 zł43 m² 16 076,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Nowe, eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie | os. Albertyńskie Wykończenie premium | Osobna kuchnia | Balkon | Piwnica | Miejsce postojowe za szlabanem | Ekspozycja wschód-zachód Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki ul. Bajeczna Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ulicy Bajecznej na Grzegórzkach. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsza,Kraków

710 000 zł53 m² 13 396,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Z osobną jasną kuchnią balkonem W dzielnicy śródmieście W krakowie mieszkanie do remontu kapitalnego, zdjęcia to przykładowa aranżacja opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Łęg,Kraków

830 000 zł52 m² 16 116,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m z imponującym tarasem ok. 50 m , położone przy ul. Sołtysowskiej na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Fajny Dom (2012 r.). Okolica jest wyjątkowo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starego Wiarusa

Prądnik Biały,Kraków

739 000 zł50 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Na sprzedaż zadbany, 2-pokojowy apartament o powierzchni 49,5 m z dużym zadaszonym tarasem, komórką lokatorską oraz możliwością zakupu garażu ul. Wiarusa | Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje Państwu przytulne mieszkanie o pow. ok. 23m2, znajdujące się na Podgórzu przy ul. Limanowskiego. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się w kamienicy. Usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ugorek,Kraków

479 000 zł35 m² 13 804 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków, ul. Ułanów - 2 pokoje, 34,7 m , po generalnym remoncie 2 lata temu, do wejścia Powierzchnia powierzchnia użytkowa lokalu: 34,7 m piwnica: 2,8 m (przynależna) 4 piętro (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 849 000 zł93 m² 19 881,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - luksusowy, w pełni odrestaurowany apartament o powierzchni 93 m , mieszczący się na pierwszym piętrze historycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

929 000 zł55 m² 17 039,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,52 m , zlokalizowanego przy ul. Poznańskiej w Krakowie, w popularnej i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

545 000 zł39 m² 14 028,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Kraków Kliny, przy ul. Pod Dębami. Lokalizacja: nieruchomość.