dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 55 m z klimatyzacją i parkingiem - ul. Fatimska Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Fatimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 039 000 zł63 m² 16 413,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Pokoju - doskonała propozycja dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

320 000 zł20 m² 15 920,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni ponad 20 m zlokalizowane na parterze kameralnego 3 piętrowego bloku z 1990 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Radzikowskiego, dzielnica Azory. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, drogerie, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Dębniki,Kraków

1 600 000 zł60 m² 26 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Taras marzeń i nowoczesny design - apartament na sprzedaż w sercu Dębnik! Taras, który zmienia wszystko Ten apartament ma coś, co wyróżnia go na tle innych - taras aż 80 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Krzesławice,Kraków

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

749 000 zł42 m² 17 846,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu mieszkalno-biurowego zlokalizowanego w Krakowie, przy ul. Kątowej. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

centrum D,Kraków

590 000 zł38 m² 15 526 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw. położone w zielonej okolicy, w starej części Nowej Huty, nieopodal Placu Centralnego na Osiedlu Centrum D. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Azory,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Prokocim,Kraków

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 65,6 m znajdujące się w 5 piętrowym apartamentowcu z windą z 2014 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

795 000 zł56 m² 14 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie (prądnik Biały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

686 000 zł43 m² 15 777,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nowe, eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie | os. Albertyńskie Wykończenie premium | Osobna kuchnia | Balkon | Piwnica | Miejsce postojowe za szlabanem | Ekspozycja wschód-zachód Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

616 000 zł39 m² 15 722,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na przyjaznym osiedlu Górka Narodowa przy alei 29 Listopada w Krakowie. Osiedle Górka Narodowa, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

899 999 zł46 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75m2 znajdujące się na ul. Galicyjskiej na Czyżynach. Lokalizacja: nowoczesne i zielone osiedle w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pylna

Zwierzyniec,Kraków

4 193 000 zł226 m² 18 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Kameralny kompleks 5 willi - każda willa ma swoją osobowość, choć wszystkie trzymają wspólny, wyrafinowany język architektury. Minimalistyczna forma, proporcje, które działają na oko i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Na Skarpie idealne dla pary, rodziny z dzieckiem lub jako zakup inwestycyjny z myślą o wynajmie. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Bronowice Małe,Kraków

1 399 000 zł76 m² 18 407,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Lea w dzielnicy Bronowice. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 76m2, zlokalizowane na parterze składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

720 000 zł53 m² 13 610,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Premium estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 ,90 m zlokalizowane w spokojnej części Krakowa - ul. Wysłouchów. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

459 000 zł37 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 9. piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Kalinowym w Krakowie. Lokal idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Albertyńskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - kuchnia z oknem na salon ( można otworzyć), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkani e zlokalizowane przy ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza, krowodrza Górka). Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w 4- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Rakowice,Kraków

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Smart Property ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, położone przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia użytkowa: 62 m Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

681 000 zł32 m² 20 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kleparz,Kraków

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Unikatowa okazja inwestycyjna W centrum krakowa 3-pokojowe mieszkanie ok 82 m2 + 2 mini kawalerki + garaż + połowa strychu Bez czynszu. Bez kompromisów. Z ogromnym potencjałem Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł26 m² 90,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 6. piętrze bloku z windą. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominikanów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 198 945 zł54 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta na prądniku czerwonym W krakowie najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzówek,Kraków

688 000 zł36 m² 19 234 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem w nowym budynku z 2024 roku. To świetna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza i komfort życia blisko centrum. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teresy

Krowodrza,Kraków

1 488 950 zł62 m² 23 999,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 62,04 m w centrum Krakowa - gotowe do zamieszkania od zaraz Oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

559 990 zł49 m² 11 400,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hamernia

Wola Justowska,Kraków

1 820 000 zł103 m² 17 669,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wola Justowska ma wiele obliczy. Ale ulica Hamernia to jej najspokojniejsza, rezydencjonalna twarz. Tutaj zieleń nie jest dodatkiem do mapy, lecz codziennym widokiem, a czas płynie nieco wolniej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Stokiem

Wola Justowska,Kraków

1 926 805 zł124 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Prestiżowa, kameralna inwestycja w najbardziej zielonej części miasta 4 pokojowy apartament - 124 m + ogród ~300 m Parter z dużym ogrodem idealnym dla rodziny lub osób kochających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Librowszczyzna

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł46 m² 35 869,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament | Libra Residence | Stare Miasto, kraków. Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł80 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

565 479 zł23 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: apartament inwestycyjny w centrum Krakowa - który od pierwszego dnia przynosi dochód (obsługa najmu krótkoterminowego z zapełnionym kalendarzem na nadchodzące miesiące).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 747 908 zł92 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament z tarasem o łącznej powierzchni 41 m2 - Bagry Park, ul. Bagrowa Oferuję na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 91,72 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

995 000 zł63 m² 15 793,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i ekspozycją wschodnią, położone na 3 piętrze 7-piętrowego budynku na Zabłociu - jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

650 000 zł44 m² 14 672,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.3m2 znajdujące się na Os. Albertyńskim w dzielnicy Bieńczyce. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Twardowskiego

Dębniki,Kraków

1 262 000 zł68 m² 18 558,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego przy ul. Twardowskiego( Dębniki) Mieszkanie: - pierwszy poziom: salon z kuchnią, toaleta oraz przedpokój - poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Perkuna w krakowskich Mistrzejowicach. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Salwator,Kraków

1 099 000 zł60 m² 18 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa na Salwatorze. Lokal znajduje się w solidnej, przedwojennej.